چاپ پرچم ساحلی

چاپ پرچم ساحلی یا چاپ پرچم بادبانی، یکی از روش های مدرن برای تبلیغات کسب و کار است. کاربرد پرچم تبلیغاتی بادبانی، در مسابقات ساحلی و مسابقات ورزشی، ورودی فروشگاهها و مغازه ها، فستیوال ها، ورزشگاه ها، جاده ها، پیست های اسکی برای تبلیغاتی مدرن است.

معمولا سایزی که برای تولید و ساخت انواع پرچم ساحلی در نظر می گیرند، در ارتفاع 2.5 متری تا 4 متر است. 

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پرچم ساحلی، مجموعه چاپ مهام است که محصولاتی از قبیل پرچم ساحلی هلالی، بادبانی و قطره ای را با بالاترین کیفیت به فروش می رساند. 

نمونه کار چاپ پرچم های ساحلی در مجموعه چاپ مهام

مشخصات انواع مدل های چاپ پرچم های ساحلی در چاپ مهام

پرچم ساحلی طرح بادبانی

پرچم ساحلی طرح قطره ای

پرچم ساحلی هلالی

پایه پرچم ساحلی

برخی دیگر از نمونه کار های پرچم ساحی در چاپ مهام

تولید پرچم ساحلی

چاپ یا به صورت تک لایه و به صورت چاپ مستقیم انجام میشود که در این حالت رنگ از پارچه رد میشود و یا اینکه به طور غیر مستقیم انجام می شود که در این حالت پرچم ساحلی به صورت دو لایه تولید خواهد شد. در چاپ پرچم ساحلی هیچ محدودیتی بابت طرح و رنگ وجود ندارد و شما می توانید جهت ساخت پرچم ساحلی خود از انواع طرح ها و رنگ ها جهت زیبایی پرچمتان بهره گیرید.

مجموعه فروش پرچم ساحلی (چاپ مهام) با استفاده از بروزترین دستگاه های چاپ دیجیتال روی پارچه، این اطمینان را به شما میدهد که در زمینه تولید پرچم ساحلی و پایه پرچم آن بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.
 

سفارش و خرید پرچم ساحلی

برای خرید پرچم ساحلی نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما به راحتی میتوانید سفارش پرچم با طرح دلخواه خود را از طریق تماس با همکاران ما ثبت کنید و یا جهت اطلاع از قیمت پرچم ساحلی یا قیمت پرچم بادبانی، در سایز و ابعاد مختلف سایز و ابعاد پرچم ساحلی و مدل های متنوع آن از همکاران ما مشاوره بگیرید.
 
موارد استفاده از پرچم های ساحلی
5/5 - (5 امتیاز)

35 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.