چاپ پرچم تشریفاتی


5/5 - (4 امتیاز)

چاپ پرچم تشریفاتی به عنوان یکی از انواع پرچم های تزئینی و البته بسیار کاربردی در مجموعه های مختلفی با کیفیت مختلف و هزینه های متنوع انجام می گیرد.

چاپ پرچم تشریفات به عنوان یکی از انواع پرچم های تزئینی و البته بسیار کاربردی در مجموعه های مختلفی با کیفیت مختلف و هزینه های متنوع انجام می گیرد. پرچم های تشریفات نمونه از پرچم های ایستاده هستند که کاربردهای کاملا متفاوتی در مقایسه با پرچم های رومیزی و همینطور پرچم تبلیغاتی دارند. در ادامه این مقاله از چاپ مهام به شکل مفصل درباره مراحل چاپ پرچم تشریفاتی بحث خواهیم کرد.

چاپ پرچم تشریفاتی با کیفیت

کیفیت مهم ترین رکن در چاپ پرچم های تشریفاتی به شمار می رود. پرچم تشریفات ساتن (مات) از جمله محبوب ترین انواع پرچم هایی است که بسیاری از شرکت ها و سازمان در مناسبت های مختلف با طراحی لوگو یا آرم مخصوص خود روی آن ها، جلوه ای ویژه از خود را به نمایش می گذارند.

امکان چاپ پرچم تشریفاتی بزرگ با پس زمینه سفید و پس زمینه رنگی وجود دارد، بنابراین مشتریان با توجه به نوع کاربرد این پرچم رنگ پس زمینه را مشخص می کنند.

ابعاد پرچم تشریفات کاملا متفاوت بوده اما ابعاد استاندارد آن 90 * 150 سانتی متر می باشد. این پرچم ها به منظور افزایش هر چه بهتر نما و ظاهر، ریشه دوزی می شوند، همچنین قابلیت شستشو از دیگر موضوعاتی است که می توان به آن برای معرفی این پرچم ها اشاره کرد.

هر چند که مراحل چاپ پرچم از نظر بسیاری از مشتریان، مراحلی ساده است که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود، اما مهارت، تجربه و البته دقت در چاپ پرچم پارامترهای مهمی است که کیفیت پرچم چاپ شده را مشخص خواهد کرد.

جنس پارچه مورد استفاده برای دوخت و چاپ طرح یا لوگو شرکت از جمله موضوعاتی است که در ایستایی هر چه بهتر پرچم های تشریفاتی موثر خواهد بود. از انواع روش چاپ پرچم تشریفات می توان به روش چاپ دیجیتال و همینطور روش سیلک اشاره کرد.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده پارچه مخمل و ساتن است.

اهمیت چاپ پرچم تشریفاتی جذاب

چاپ پرچم تشریفاتی جذاب یکی از مهم ترین عوامل در بازاریابی مستقیم برند یا محصولاتی است که قصد تبلیغ آن را دارید. این نوع از پرچم ها می توانند در محیط های مختلف حتی با فضایی محدود به صورت ایستاده قرار بگیرند.

در نتیجه به خوبی در معرض دید افراد قرار می گیرند. میزان تاثیرگذاری روانی پرچم ها به عنوان یک روش تبلیغاتی مستقیم بالا بوده و نمی توان اهمیت آن را انکار نمود.

برای جذابیت هر چه بیشتر این نوع از پرچم ها، امکان استفاده از پارچه های ساتن مات یا براق وجود دارد، البته نقش پایه انتخاب شده برای پرچم تشریفات نقش حائز اهمیتی است.

استفاده از پرچم های مخروطی با هدف تبلیغات یا نمایش لوگو نیز امکانپذیر است. مناسب ترین پایه پرچم تشریفات پایه های پنجه شیری و خورشیدی است.

این پایه ها به واسطه برخوردار بودن از درخشندگی، زیبایی و همچنین دوام بالا باعث افزایش استفامت پرچم و ایستایی رضایت بخش آن می شود.

در صورت برخورد اشیا یا افراد با پرچم های تشریفاتی که روی پایه شیر و خورشیدی قرار گرفته اند، امکان آسیب دیدگی هر یک از موارد یاد شده و البته پرچم، بسیار ناچیز است.

سفارش چاپ پرچم تشریفاتی

در صورتی که متقاضی سفارش چاپ پرچم تشریفات هستید می توانید با بررسی نمونه های چاپ شده در مراکز مختلف بهترین و مناسب ترین نوع پرچم را انتخاب نمایید.

فراموش نکنید که کاربرد بسیاری از پرچم ها ارتباط مستقیمی با کیفیت چاپ پرچم دارد، به این معنا که هر چه کیفیت چاپ بیشتر باشد، می توانید شاهد تاثیرگذاری بیشتر پرچم ها نیز باشید.

سفارش آنلاین چاپ پرچم تشریفات از ساده ترین روش هایی است که متقاضیان یا مشتریان می توانند با استفاه از آن علاوه بر ثبت سفارش و عدم نیاز به حضور در مرکز چاپ، از تعرفه ها، تیراژ تولید و همینطور کیفیت چاپ مطلع شوند.

سفارش اینترنتی چاپ پرچم تشریفاتی از جمله روش های مقرون به صرفه ای است که با انتخاب آن می توانید در زمان، وقت و انرژی به شکلی ملموس صرفه جویی کنید.

بزرگ ترین مرکز چاپ پرچم تشریفاتی در تهران

مجموعه های چاپ پرچم تشریفات در تهران متعدد و متنوع هستند، کیفیت کار هر یک از مجموعه ها با توجه به تعرفه ها و نمونه کارهای انجام شده به خوبی قابل ارزیابی است.

اما در بین بسیاری از مراکز “مجموعه چاپ مهام” یکی از بزرگ ترین مجموعه های فعال در حوزه چاپ پرچم تشریفات در تهران است. چاپ فوری پرچم تشریفات از اصلی ترین خدماتی است که به مشتریان در این مرکز ارائه می شود.

  • چاپ پرچم تشریفاتی در شمال تهران
  • چاپ پرچم تشریفاتی در جنوب تهران
  • چاپ پرچم تشریفاتی در شرق تهران
  • چاپ پرچم تشریفاتی در جنوب تهران

 

چاپ سریع پرچم تشریفات

پرچم های تشریفاتی به طور معمول اولین انتخاب برای برگزاری همایش ها، مراسم، جشن یا عزاداری های رسمی است که توسط ارگان ها و شرکت های خصوصی یا دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

این پرچم ها با دارا بودن 8 رنگ متنوع (8 رنگ ریشه) انتخابی معقول برای ثبت لوگو یا آرم تجاری و تبلیغاتی پربازده به شمار می روند. چاپ سریع پرچم تشریفات یکی از خدمات مهمی است که بسیاری از مجموعه های چاپ از جمله چاپ مهام با بهترین کیفیت آن را به مشتریان ارائه می نماید.

چاپ پرچم تشریفات دیجیتال

پرچم تشریفاتی دیجیتال از نمونه های جدید و مدرن چاپ پرچم است که در حال حاضر توجه بسیاری از مشتریان را نیز به خود جلب کرده، چرا که استفاده از پارچه ساتن برای طراحی و چاپ این پرچم باعث زیبایی دو چندان آن می شود.

شکل مخروطی در چاپ پرچم تشریفات دیجیتال با توجه به استفاده از پارچه ساتن به خوبی حفظ می شود.

از دیگر دلایل محبوبیت چاپ دیجیتال پرچم های تشریفات می توان به عدم محدودیت در چاپ لوگو یا طرح های سازمانی روی آن اشاره کرد.

همچنین چاپ پرچم تشریفات (دیجیتال) تمام رنگی یا زمینه سفید از دیگر قابلیت های ویژه این نوع روش چاپ است که باید به آن اشاره کرد. انتخاب پرچم های تشریفاتی دیجیتال (بدون ریشه) باعث ایستایی بهتر و در نتیجه جلوه بیشتر پرچم از نظر بیننده می شود. برای این پرچم ها از پایه چدنی با طرح پنجه شیری و خورشیدی استفاده می کنند.

قیمت پرچم تشریفات

محاسبه هزینه های مرتبط با چاپ پرچم تنها با توجه به جنس پارچه انجام نمی شود، فاکتورهای مهمی در تعیین این هزینه ها موثر هستند که از مهم ترین آن ها باید به کیفیت چاپ، نوع چاپ و البته تجربه مجموعه چاپ برای تولید محصولی درجه یک و کاملا باکیفیت اشاره کرد.

امکان دریافت لیست قیمت چاپ پرچم تشریفات از جمله موضوعاتی است که نگرانی درباره اطلاع از آخرین تعرفه های چاپ برای مشتریان را برطرف می کند.

به همین منظور می توانید جهت دریافت لیست قیمت پرچم تشریفات با کارشناسان چاپ مهام در تماس باشید. فراموش نکنید که نوع پس زمینه پرچم (سفید یا رنگی) از جمله پارامترهای موثر در قیمت چاپ پرچم تشریفات است.

قیمت ها همچنین در صورت سفارش اختصاصی طرح چاپ پرچم تشریفات متفاوت خواهد بود.

چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده

پرچم های تشریفاتی که در ابعاد بزرگ طراحی و چاپ می شوند.

به طور معمول روی پایه هایی با ارتفاع حداقل 2 قرار می گیرند. این موضوع باعث افزایش سطح دید پرچم می شود.

کلام آخر

چاپ پرچم در بین بسیاری از روش های پرطرفدار جهت انجام تبلیغات یا اهداف بازاریابی به عنوان روشی کاملا کاربردی و اثربخش شناخته می شود.

چاپ پرچم تشریفاتی فوری از جمله انواع روش هایی است که می توان به آن اشاره کرد.
در این روش مدت زمان ثبت سفارش چاپ توسط مشتری تا زمان تحویل بسیار کوتاه بوده و بنابراین کیفیت اصلی ترین موضوعی است.

مشتریان باید در صورت انتخاب گزینه چاپ فوری پرچم تشریفات به آن توجه نمایند.

چاپ مهام در تهران با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه طراحی و چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی، پرچم رومیزی، تشریفات و …

یکی از اصلی ترین مراکز چاپ پرچم های باکیفیت در ایران (تهران) به شمار می رود.

تعرفه های تعیین شده در مرکز چاپ مهام کاملا منطبق با تعرفه های 1400 بوده است.

از این حیث مشتریان می توانند اطمینان کاملی نسبت به دریافت فاکتور هزینه های چاپ پرچم داشته باشند.

برای ثبت سفارش چاپ پرچم تشریفاتی در مجموعه مهام می توانید همین حالا با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

17 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.
نیاز به مشاوره دارید ؟