انواع پایه پرچم رومیزی

از مهم ترین لوازمی است که در صورت دارا بودن کیفیت استاندارد باعث عدم آسیب دیدن پرچم و در نتیجه افزایش ماندگاری و کارایی پرچم می شود. پایه پرچم از مهم ترین لوازمی است که در صورت دارا بودن کیفیت استاندارد باعث عدم آسیب دیدن پرچم و در نتیجه افزایش ماندگاری و کارایی پرچم می شود. هر پرچمی که تولید می شود بسته به مدل و نوع مصرف اش به پایه پرچم مخصوص نیاز دارد. چاپ مهام یکی از بزرگترین مرکز تولید و چاپ انواع پرچم و تولید کننده پایه پرچم محسوب می شود.

یکی دیگر از خدمات و تولیدات این شرکت تولید انواع پایه پرچم است که در این مقاله قصد داریم بررسی در خصوص فروش انواع پایه پرچم بپردازیم.

نمونه پایه پرچم 

انواع پایه پرچم

پرچم ها به سه دسته پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار تقسیم می شوند. در هر نوع پرچم هم پایه مخصوص به آن استفاده می شود. این پایه ها باید از جنس مقاومی ساخته شده باشد که در شرایط جوی دچار آسیب و فرسایش نشوند و هم چنان استحکام خود را حفظ کنند.تولید پایه پرچم در مرکز چاپ مهام با ظرافت و زیبایی کامل و  البته استحکام لازم انجام می شود. در ادامه به معرفی هر کدام از انواع پایه پرچم تولیدی چاپ مهام می پردازیم.

 • پایه خورشید طلایی (تشریفات)
 • پایه گرد نقره ای (تشریفات)
 • پایه پنجه شیری (تشریفات)
 • پایه استیل (تشریفات)
 • پایه گرد طلایی (تشریفات)
 • پایه استیل تک میله (تشریفات)
 • پایه سنگی (رومیزی)
 • پایه پلکسی (رومیزی)
 • پایه استیل (رومیزی)
 • پایه استیل دو قلو (رومیزی)

پایه پرچم رومیزی

تولید پایه پرچم رومیزی در مرکز چاپ مهام با مهارت کامل و به زیبایی ساخته می شود. این پایه پرچم ها سایزهای کوچکی دارند و به صورت تک میله و چند میله هستند که یک یا چند پرچم به آن ها متصل می شود. این پایه پرچم ها با زیبایی هر چه تمام تر خود می تواند برای میزکار شما یک جلوه چشم گیری ایجاد کند.

فروش پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم های رومیزی یک صفحه نگهداری از جنس سنگ یا استیل دارند که به صورت خاتم کاری یا پلکسی شده ساخته شده اند. فروش و طراحی پایه پرچم رومیزی در اندازه ها و طراح های مختلف با کیفیت عالی در چاپ مهام انجام می شود.

 

ارزان ترین قیمت خرید پایه پرچم رومیزی

تنوع خرید پایه پرچم رومیزی در مقایسه با سایر پایه های مورد استفاده برای نصب پرچم بیشتر است. این پایه ها که نیازی به تحمل وزن زیاد ندارند، معمولا تنوع چشمگیری را دارا می باشند، بنابراین فرصت های انتخاب بیشتری را در اختیاران خریداران قرار می دهند.

مهم ترین مواد مورد استفاده برای تولید و طراحی پایه های پرچم های رومیزی عبارت اند از مواد پلاستیکی، فلزی، چوب و مواد درجه یک از جنس استیل که هر یک کیفیت متفاوت و البته قیمت های متفاوتی نیز دارند. فروش بخشی از متنوع ترین محصولات مرکز چاپ مهام به صورت آنلاین آغاز شد، این محصولات عبارت اند از:

 

 • فروش پایه پرچم پلاستیکی
 • فروش پایه پرچم فلزی
 • فروش پایه پرچم خودرو 
 • فروش پایه پرچم چوبی
 • فروش پایه پرچم کوتاه
 • فروش پایه پرچم محکم
 • فروش پایه پرچم بلند
بیشتر بخوانید :  فروش پرچم کشورهای جهان

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات از یک میله استیل تلسکوپی ساخته شده است که می تواند تا ارتفاع 2 متر و 20 سانتی متری هم افزایش طول داشته باشد.  این پایه های پرچم تشریفات وسیله برای نگه داشتن پرچم های تبلیغاتی در بیشتر همایش ها و اتاق های مدیران و سمینارهای مخصوص هستند.

فروش پایه پرچم تشریفات

این پایه پرچم ها در دو مدل خورشیدی و پنجه شیری به شکل کاملا شیکی و شکیل در چاپ مهام تولید می شوند. تولید پایه پرچم تشریفات به رنگ های نقره ای و طلایی ابکاری انجام می شود.

نکات مهم در خرید پایه پرچم تشریفات 

کیفیت، قیمت و تنوع پایه پرچم تشریفات موضوعی کاملا سلیقه ای و البته کاربردی است. به این معنا که تنوع پایه های پرچم های تشریفات با در نظر داشتن کاربرد و همینطور کارایی مورد نظر مشتریان تعیین می گردد.

کیفیت پایه پرچم تشریفاتی با توجه به اینکه از این نوع پرچم تنها در مراسمات خاصی استفاده می شود، حائز اهمیت است. استفاده از پایه هایی با طرح شیک، ویژه و رنگ های مقاوم موضوع مهمی است که باید به آن اشاره کرد. رنگ طلایی محبوب ترین نوع رنگ پایه های پرچم های تشریفاتی است که البته طرح های مختلفی از این مدل در حال حاضر در مرکز چاپ مهام وجود دارد.

از مهم ترین انواع پایه های مورد استفاده برای نصب پرچم های تشریفات می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • پایه های خورشیدی
 • پایه های پنجه شیری

قیمت فروش پایه پرچم تشریفات ارتباط مستقیمی با کیفیت پرچم و پارامترهای موثر در تعیین کیفیت این محصول خواهد داشت. کیفیت بالا پایه پرچم تشریفات از جمله مواردی است که می توان ارتباط آن را در افزایش میزان تاثیرگذاری پرچم های تشریفات در موقعیت های خاص شاهد بود.

خرید پایه پرچم تشریفات در تیراژهای بالا

خرید پایه پرچم تشریفات که از مواد درجه یک و باکیفیت فلز  طراحی و تولید شده در تیراژهای بالا به عنوان یکی از بهترین روش ها برای کنترل و کاهش قیمت نهایی این پایه ها به شمار می رود. پایه مناسب برای پرچم تشریفات که در ابعاد و اشکال گوناگونی مانند طرح خورشید، پنجه شیر تولید می شود، قابلیت های مختلفی نیز دارند.

چاپ مهام با حذف واسطه ها در فروش پایه پرچم فرصتی مناسب را در اختیار خریداران این محصول در سراسر کشور قرار داده است. فروش پایه پرچم ارزان یکی از مهم ترین برنامه های مرکز چاپ مهام به شمار می رود، در حال حاضر امکان اطلاع از آخرین قیمت فروش پایه های استاندارد پرچم به صورت آنلاین فراهم می باشد.

در صورتی که متقاضی خرید پایه پرچم خودرو هستید، می توانید با نگاهی به محصولات متنوع در چاپ مهام مناسب ترین گزینه را برای خرید مستقیم انتخاب نمایید. قیمت پایه پرچم در این مرکز بر اساس تعرفه های مصوب تعیین می گردد و هیچ فاکتور غیر واقعی در تعیین قیمت ها دخیل نیست.

پایه پرچم اهتزاز

پایه پرچم های اهتزاز مخصوص پرچم ها برافراشته در مناسبت های مختلف هستند. این پرچم از ورق گالوانیزه با ضخامت بالا ساخته شده اند به طوری که در شرایط جوی دچار خرابی و وازگانی نشوند. برخی از ویژگی های پرچم اهتزاز می تواند به عدم محدودیت در چرخش پرچم

بیشتر بخوانید :  چاپ پرچم تشریفاتی بزرگ

 به صورت 360 درجه و استفاده از سیم بکسل مغز  فولادی گالوانیزه در این پرچم نام برد.

فروش پایه پرچم اهتزاز

چاپ مهام شرکت سازنده و تولید پایه پرچم اهتزاز از بهترین جنس برای پایه پرچم ها استفاده می کند تا شما به راحتی بتوانید این پایه پرچم ها را روی پل ها، اطراف میدان نصب کنید و پرچم مورد نظرتان را که می تواند پرچم پر ابهت جمهوری اسلامی یا برند محصولات شما باشد، را به اهتزاز در بیاورید و این شکوه و عظمت خاصی را به رخ بینندگان پرچم برافراشته بکشانید.

پایه پرچم دیواری

این پایه پرچم ها در واحد طراحی و تولید پایه پرچم دیواری چاپ مهام تولید می شود. قابلیت نصب روی دیوار، المان های شهری، سر در ورودی سازمان ها، ارگان ها و مراکز تجاری و فرهنگی را دارند. پایه پرچم دیواری از سه عدد لوله با سطح مقطع ساخته شده است که به وسیله اتصالات فلزی یک لوله یک پارچه 8 تا 12 متری را شکل می دهد.

فروش پایه پرچم دیواری

نسل جدید پایه پرچم های دیواری و هم چنین تولید انواع پایه پرچم استیل از محصولات تولیدی گروه چاپ مهام است که به راحتی نصب می شوند و امکان نصب این پرچم ها با وینچ دستی هم وجود دارد.

فروش پایه پرچم در تهران

مرکز چاپ و طراحی مهام در زمینه فروش انواع پایه پرچم استیل فروش پایه پرچم خودرو  و انواع مختلف پایه پرچم فعالیت می کند. این مرکز با کادر طراحی و چاپ حرفه ای خود توانسته است رضایت مشتریان زیادی را به دست بیاورد و خدمات مختلفی را ارائه دهد.

خرید آنلاین پایه پرچم

 استفاده از پرچم رومیزی، اهتزاز و تشریفات بدون در نظر داشتن نیاز به پایه پرچم امکان پذیر نیست. ابعاد و جنس پایه های پرچم کاملا متنوع بوده و انتخاب هر یک بر اساس نوع پرچم یا کارایی پرچم ها امکانپذیر می گردد.

اگر برای خرید اینترنتی پایه پرچم مصمم هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از خرید پرچم و پایه پرچم، توجه به جنس پایه پرچم بسیار حائز اهمیت است. پایه ها معمولا از جنس فلز، سنگ و استیل هستند، که البته در مدل های متنوعی از جمله پلکسی، پنجه شیری و خورشیدی طراحی و تولید می شوند.

محیط مورد نظر برای قرار گرفتن پرچم از جمله مواردی است که جنس پایه ها را مشخص می کند. به طور مثال در صورتی که نصب یا قرارگیری پرچم در محیط های غیر پوشیده مورد نظر باشد، استفاده از پایه های باکیفیت از جنس فلز، استیل یا سنگی می تواند به افزایش قابلیت تاثیرگذار و دید پرچم کمک کند.

بزرگ ترین مرکز فروش اینترنتی پایه پرچم

مرکز فروش آنلاین پرچم

اگر به دنبال تولید کننده حرفه ای برای خرید انواع پایه های پرچم هستید، چاپ مهام با تجربه ای حرفه ای و سابقه ای درخشان این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد. برای ثبت سفارش در بزرگ ترین مرکز فروش اینترنتی پایه پرچم می توانید از طریق راه های ارتباطی آنلاین اقدام کنید.

بیشتر بخوانید :  بررسی تفاوت پرچم انگلیس و بریتانیا

از مهمترین مزیت های فروش آنلاین پایه پرچم باید به امکان بررسی قیمت ها، امکان بررسی نمونه کارها و همینطور امکان بررسی بهترین جنس پایه پرچم اشاره کرد.

فروش پایه پرچم در تهران به صورت عمده

مرکز چاپ مهام با توجه به دارا بودن طیف گسترده ای از ایده پردازی ها در حوزه طراحی و چاپ پایه های باکیفیت برای پرچم های تشریفات، رومیزی و اهتزاز فرصت فروش پایه پرچم در تهران به صورت عمده را برای مشتریان فراهم کرده است. این فرصت شامل تمامی مناطق تهران اعم از شمال، جنوب، غرب و شرق می شود.

 • فروش پایه پرچم در شمال تهران 
 • فروش پایه پرچم در غرب تهران 
 • فروش پایه پرچم در جنوب تهران 
 • فروش پایه پرچم در شرق تهران 

 

فروش پایه پرچم با کیفیت به صورت عمده

پایه های پرچم اصلی ترین عامل در نگهداری و افزایش نما یا تاثیرگذاری پرچم به شمار می روند. فرصت فروش پایه پرچم با کیفیت در چاپ مهام آغاز شده و متقاضیان خرید پایه پرچم رومیزی یا انواع پایه های پرچم تشریفات، اهتزاز، محرم و عزاداری می توانند پس از بررسی محصولات نسبت به ثبت سفارش آنلاین اقدام نمایند.

با توجه به متنوع بودن محل نصب یا قرارگیری پرچم های رومیزی، تشریفات و اهتزاز انتخاب بهترین پایه پرچم از نظر رنگ، جنس، وزن و کیفیت حائز اهمیت است. در صورتی که بهترین پایه ها برای پرچم انتخاب شوند، می توان علاوه بر افزایش مدت استفاده از پرچم ها شاهد عدم نیاز به تعویض پایه پرچم نیز بود.

آخرین نکته

مرکز تخصصی چاپ مهام با فعالیت در حوزه طراحی و چاپ انواع پرچم اهتزاز، تشریفات، رومیزی، مذهبی و ساحلی و همچنین انواع پرچم تبلیغاتی، در حال حاضر به یکی از موثرترین مراکز چاپ در تهران تبدیل شده است. در اختیار داشتن نیروهای مجرب و همینطور ابزارهای پیشرفته موجب شده تا رضایت مشتریان در این مجموعه بیش از حد انتظار باشد. چاپ کوسن، چاپ روسری، چاپ شال و چاپ تیشرت از پرطرفدارترین انواع چاپ است که این مجموعه توانمندی های بالایی را در ارائه خدمات ویژه در این رابطه به مشتریان داراست.

سوالات متداول کاربران 

ایا خود شرکت کار نصب انواع پایه پرچم های دیواری یا تشریفات را انجام می دهد؟

قیمت هر کدام از پایه پرچم بسته به نوع و نیاز مشتری، ابعاد، جنس و ضخامت ورق متفاوت هستند. جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جنس پایه پرچم دیواری از چیست؟

این پایه پرچم ها در رنگ بندی های مختلف به شکل کاملا استاتیک و از جنس آلومینوم یا استیل مقاوم ساخته شده است که توسط سه پیچ در محل مورد نظرتان نصب می شود و پرچم را به اهتزاز در می آورند.

ایا خود شرکت کار نصب انواع پایه پرچم های دیواری یا تشریفات را انجام می دهد؟

لازم به ذکر است که نصب این پایه پرچم ها به سهولت انجام می شود. هنگام تحویل پرچم به مشتری توضیحات لازم در خصوص نصب به مشتری داده می شود تا مشتری به راحتی بتواند کار نصب پرچم را انجام بدهد.

 

4.8/5 - (20 امتیاز)

16 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.