چاپ پرچم دستی ایران

5/5 - (3 امتیاز)
پرچم دستی ایران از جمله پرچم هایی است که عموما در راهپیمایی ها، مراسم استقبال، مسابقات ملی و … کاربرد بسزایی دارد. پرچم دستی ایران در مجموعه مهام به صورت پارچه ای تولید و عرضه می شود. جهت سفارش خرده و عمده پرچم دستی ایران با ما در ارتباط باشید.
 

چاپ پرچم دستی ایران

چاپ پرچم ایران دستی از نوع چاپ سیلک یا چاپ شابلون می باشد که به دلیل ویژگی خاص نوع چاپ آن، طرح پرچم ایران دوطرفه نمایان است و دارای ثبات رنگی بالایی می باشد. چاپ پرچم نظیر چاپ پرچم دستی ایران جزء خانواده پرچم های سایز کوچک بوده که مجموعه مهام این محصول را با کیفیت مناسب و در تیراژ بالا تولید و به بازار پرچم عرضه می دارد.

تولید پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران در کارگاه چاپ سیلک پرچم، چاپ مهام تولید و به بازار پرچم عرضه می شود. ما در تولید پرچم دستی ایران تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده و در نهایت محصول نهایی طبق استانداردهای تولید پرچم در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

ابعاد و سایز پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران در دو سایز 40*30 و 30*20 سانتی متری تولید و عرضه می شود که ابعاد پرچم 40*30 پرچم دستی ایران، بیشترین مصرف را دارد

پارچه پرچم دستی ایران

  • ساتن
  • ژرسه
  • فلامنت

قیمت پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران عموما در فصول خاصی از سال مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین زمان مصرف آن در مراسمات دهه فجر می باشد و از طرفی نواسانات ماهانه و گاها روزانه قیمت در تهیه مواد اولیه، ما را معذور در اعلام قیمت پرچم های دستی ایران میدارد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت روز پرچم دستی ایران با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید پرچم دستی ایران

جهت خرید پرچم دستی ایران در هر تعدادی که مورد نیازتان است می توانید از طرق تماس با کارشناسان فروش پرچم و یا ارتباط از طریق کانال های ارتباطی چاپ مهام، اقدام به خرید پرچم دستی ایران کنید.

فروش پرچم دستی ایران

فروش پرچم دستی ایران و پرچم رومیزی ایران  و پرچم تبلیغاتی رو میزی به صورت خرده و عمده در مجموعه مهام قابل سفارش است. تمامی پرچم های دستی ایران همراه با نی پرچم و به صورت کامل عرضه میشود.

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.