چاپ-پرچم-رومیزی-3

پرچم رومیزی حتی در سال 1400 درست مانند سال های گذشته محبوب و البته موثر است، تولید پرچم رومیزی با اهداف مختلفی انجام می گیرد، که بازارایی حضوری یکی از مهم ترین این اهداف به شمار می رود. پرچم رومیزی ایران از جمله کاربردی ترین و پرتیراژترین انواع پرچم های تولیدی است که امروزه کاربردهای گسترده ای نیز دارد.

هر چند که مراحل طراحی و چاپ پرچم رومیزی در گذشته چندان ساده نبود، اما امروزه این مراحل به سادگی با توجه به حضور رایانه و ابزارهای گرافیکی امکان پذیر گردیده است.

دلایل متعددی برای تولید پرچم های رومیزی وجود دارد که می توان “بازاریابی موثر” را به عنوان اصلی ترین این دلایل معرفی کرد.

در ادامه این مقاله از چاپ مهام به بررسی صفر تا صد مراحل چاپ پرچم رومیزی، نحوه سفارش، فروش و قیمت انواع پرچم های تبلیغاتی می پردازیم.

سفارش آنلاین پرچم رومیزی لیزری

 
چاب و سفارش پرچم رومیزی لیزری که عموما یکی از پرچم های مورد استفاده در محیط های اسپرت و خاص به شمار می رود، در مجموعه چاپ مهام به صورت فوری امکان پذیر است. بهترین پایه برای این نوع از پرچم ها، پایه فلزی است، البته هیچ محدودیتی در انتخاب پایه های سنگی نیز برای آن وجود ندارد.
 
سفارش چاپ پرچم رومیزی با توجه به کارایی و کاربرد هر یک از پرچم ها در محیط اداری یا شرکت های مختلف به سادگی میسر خواهد بود.
پرچم رومیزی یکی از تاثیرگذارترین پارامترها در افزایش قدرت بازاریابی یک مجموعه خواهد بود. بنابراین برای خرید پرچم رومیزی باید بهترین و کامل ترین اطلاعات را به دست آورید.

ابعاد پرچم رومیزی؛ ابعاد استاندارد پرچم رومیزی تبلیغاتی

علاوه بر ابعاد استاندارد ابعاد پرچم رومیزی تبلیغاتی یا هر یک از انواع پرچم های رومیزی ایران و کشورها و … ، با توجه به کارایی پرچم ها امکان انتخاب ابعاد کوچک یا بزرگ برای آن ها نیز وجود دارد.
به صورت کلی ابعاد پرچم رومیزی 20 * 30 سانتی‌متر می باشد، به عبارتی دیگر این ابعاد را باید به عنوان ابعاد استاندارد پرچم معرفی کرد.
 
پرچم ها در حال حاضر یکی از شاخص ترین المان های نمایش کیفیت و قدرت یک مجموعه به شمار می روند. چراکه با استفاده از پرچم می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، هدف و همینطور لوگو مجموعه را به نمایش درآورد.

قیمت پرچم رومیزی

 
تعیین دقیق قیمت پرچم رومیزی با توجه به فاکتورهای مهمی مانند کیفیت چاپ پرچم، نوع پارچه، و تعداد سفارش پرچم رومیزی امکان‌پذیر می گردد
. قیمت فروش پرچم رومیزی در انواع پرچم های یادبود، تی شکل، ساتن یا لیزری یکسان نیست، بنابراین جهت اطلاع دقیق از هزینه طراحی و چاپ پرچم در اولین فرصت با کارشناسان مجموعه چاپ مهام تماس باشید.

بزرگ‌ترین تولیدی پرچم رومیزی در تهران

 
شرکت های تولیدی متعددی در حال حاضر فعالیت هایی مبنی بر طراحی و تولید انواع پرچم های تبلیغاتی را مدیریت می کنند. اما انتخاب بزرگ‌ترین تولیدی پرچم رومیزی می تواند مزایا ویژه ای را برای مشتریان به همراه داشته باشد.
چاپ مهام یکی از مجموعه های حرفه ای در حوزه طراحی و تولید پرچم رومیزی پارچه ای با بالاترین کیفیت ممکن در ایران است.
 
پرچم ها با توجه به تنوع و گستردگی ابزارهای بازاریابی و تبلیغات، همچنان به عنوان یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی برای به نمایش درآوردن اهداف شرکت ها به شمار می روند.
در حقیقت وجود پرچم یکی از نشانه های حرفه ای بودن در تجارت و همینطور تبلیغات به شمار می رود. انتخاب پایه پرچم رومیزی درجه یک و باکیفیت نیز در افزایش میزان حرفه ای بودن سطح تبلیغات مؤثر است.
 
چاپ مهام به عنوان مرکز اصلی چاپ پرچم رومیزی تهران در حال حاضر با فعالیت در زمینه های مختلف یکی از بهترین مجموعه هایی است که امکان سفارش پرچم رومیزی به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن را برای مشتریان فراهم کرده است.
در زمان سفارش پرچم های رومیزی امکان انتخاب دقیق مدل پرچم رومیزی نیز توسط مشتریان وجود دارد.
 
پرچم رومیزی جیر یکی دیگر از انواع پرچم های تولیدی در مجموعه مهام است که با پایه رومیزی استیل و یا پایه رومیزی سنگ قابل سفارش است که از گزینه های عالی برای تبلیغات محدود یا گسترده به شمار می روند. پرچم رومیزی دور لیزری نیز به واسطه داشتن ظاهری کاملا متفاوت و البته جذاب به عنوان یک پرچم دولایه که هیچ رد دوختی در آن دیده نمی شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی در تهران با در نظر داشتن این نکته که بسیاری از شرکت ها و مجموعه های دولتی یا خصوصی فعالیت های گسترده ای را در این شهر مدیریت می کنند.
در مقایسه با سایر استان ها متقاضیان بیشتری دارد. مراحل چاپ پرچم های رومیزی در تهران با توجه به نوع پرچم، هدف از طراحی و تولید آن، متفاوت خواهد بود.
پرچم رومیزی خرید منطقی برای انجام یک تبلیغات گسترده و سودآور خواهد بود.

 

 

فروش پرچم رومیزی کشورها

 
اینترنت در حال حاضر یکی از کاربردترین بسترهای فروش پرچم رومیزی کشورها به شمار می رود. امکان بررسی دقیق و فوری قیمت ها و همینطور جنس انواع پرچم تبلیغاتی رومیزی امتیازی است که مشتریان می توانند با بررسی شرکت های تولیدی پرچم، شاهد آن باشند.
چاپ پرچم رومیزی کشورها که به طور معمول یکی از مهم ترین مولفه های تبلیغاتی جهت ارائه نوع خدمات در آژانس های گردشگری و همینطور شرکت های صادراتی به شمار می رود، در چاپ مهام با بهترین کیفیت ممکن امکان‌پذیر است.
 
امکان تعیین دقیق ابعاد، جنس پارچه، کیفیت پرچم رومیزی کشورها از جمله معیارهایی است که مشتریان می توانند به صورت کاملا واقعی شاهد آن باشند.
اگر با هدف خرید پرچم رومیزی کشورها به بررسی شرکت های تولیدی پرچم می پردازید، به خاطر داشته باشید که قیمت ها تنها معیار بررسی کیفیت تولید پرچم نیستند!

انواع پرچم رومیزی

 
ساخت پرچم رومیزی که یکی از سه نوع چاپ پرچم در مراکز چاپ به شمار می رود، به 4 نوع تقسیم می شود. آشنایی با انواع پرچم رومیزی می تواند نقش بسیار مهمی در انتخاب دقیق پرچم برای کاربرد بهتر و تبلیغاتی هدفمندتر داشته باشد.
پرچم های رومیزی چند شاخه نیز از جمله انواع پرچم هایی هستند که به شکل گسترده‌تر برای تبلیغات متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از پرچم ها ظرفیت بیشتری در مقایسه با نمونه های دیگر دارند.

پرچم رومیزی «یادبود»

 
یادبود اصطلاح جدیدی در چاپ پرچم به شمار می رود، این نوع از پرچم ها به واسطه داشتن ظاهری شبیه به پارچه های یادبود یا عَلَم هایی که در زمان جنگ مورد استفاده قرار می گرفته، امروزه در صنعت تبلیغات نیز کاربرد دارد. استفاده از ریشه در کناره های پارچه ساتن براق یا مات طبیعی ترین حالتی است که می توان در پرچم های رومیزی یادبود شاهد بود.
سایز اصلی پرچم های یادبود تبلیغاتی 29 * 20 سانتی‌متر است و از پایه های استیل برای نصب آن استفاده می شود.
امکان چاپ تبلیغات در یک رو یا دو روی پرچم نیز وجود دارد.

پرچم رومیزی «تی شکل»

شباهت بسیار زیاد این نوع از پرچم ها به حرف T انگلیسی باعث شده تا از آن به عنوان پرچم تی شکل رومیزی یاد شود.
در طراحی و دوخت این نوع از پرچم ها به طور معمول ساتن براق مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه چاپ نیز در مقایسه با چاپ انواع پرچم ساتن، شیوه ای جدید و نو به شمار می رود. امکان طراحی این پرچم ها در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ نیز وجود دارد.
پایه های استیل این پرچم، امکان نصب همزمان دو پرچم را فراهم می کند.

پرچم رومیزی «لیزری»

در بین سایر انواع پرچم ها، پرچم لیزری سبک نوینی از طراحی است که در سال های اخیر به شکل قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرد.
این پرچم ها فاقد ریشه در قسمت های کناری هستند ولی در عین حال قابلیت چاپ «دو رو» از جمله ویژگی های مهم این نوع از پرچم ها است.
پایه های استیل بهترین ترکیب برای تکمیل ظاهر این پرچم ها می باشد. استفاده از پرچم های لیزری در محیط های خاص، رایج تر است.

پرچم رومیزی «ساتن»

 
در بین انواع پرچم های طراحی و تولید شده در مرکز فروش انواع پرچم رومیزی این نوع از پرچم ها یعنی پرچم رومیزی ساتن کلاسیک ترین نوعی است که در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد.
ابعاد این پرچم 30 * 20 بودع و با توجه به هدف از تبلیغات طراحی و دور دوزی می شود. به طور معمول ریشه های مورد استفاده در کناره های پرچم ترکیبی از رنگ مورد نظر در لوگو پرچم است.
پایه های سنگی و پایه استیل تکمیل کننده ترکیب نهایی پرچم های ساتن رومیزی هستند.

اهمیت چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی در مقایسه با هر یک از روش های تبلیغاتی دیگر، امتیازهای ویژه ای را به همراه دارد. چاپ مهام که یکی از مجموعه های چاپ پرچم رومیزی در تهران به شمار می رود، با انتخاب بهترین طرح، بهترین جنس پارچه و همینطور استفاده از بهترین دستگاه های طراحی پرچم تبلیغاتی رومیزی، خروجی ایده آلی را به مشتریان نمایش می دهد.
 
5/5 - (8 امتیاز)
بیشتر بخوانید :  چاپ پرچم تشریفاتی

59 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.