فروش پایه پرچم تشریفات

5/5 - (1 امتیاز)
پرچم تشریفاتی در مراسمات، اجلاسها و اتاق مدیران و … مورد استفاده قرار می گیرد که به عنوان رسمی ترین نوع پرچم شناخته می شود. پرچم ایستاده تشریفاتی جهت ایستایی نیاز به پایه ای دارد که علاوه بر نگه داشتن پرچم، از نظر ظاهری نیز متناسب با خاص بودن این پرچم باشد از این رو پایه پرچم تشریفات در دو مدل خاص پایه پرچم تشریفاتی پنجه شیری و پایه پرچم تشریفات خورشیدی یا گرد تولید می شوند که هر دو دارای ظاهری خاص می باشند. جنس پایه پرچم تشریفات عموما از جنس چدن بوده که علاوه بر مقاومت بالا، دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر فلزها دارد. در ادامه همراه ما باشید.

انواع پایه پرچم تشریفات

  1. پایه پرچم تشریفات پنجه شیری ( در دو رنگ طلایی و نقره ای )
  2. پایه پرچم تشریفات خورشیدی ( در دو رنگ طلایی و نقره ای )

نحوه تولید پایه پرچم تشریفات

در ابتدا مواد مذاب چدن را داخل قالب پایه پرچم از قبل ساخته می ریزند و بعد از سرد شدن محصول اولیه، پایه پرچم به واحد پرداخت کاری رفته و مازاد و ناهمواریهای پایه تراش داده می شود. در انتها کار خام تولید شده آبکاری شده و محصول نهایی حاصل می شود. در کنار تولید کفه پایه پرچم سایر متعلقات اعم از لوله، گلدانی یا سرنیزه میله به همراه رابط و اتصالات، آماده و پرداخته می شوند.

مشخصات کلی پایه پرچم تشریفات

  • جنس پایه : چدن
  • جنس میله : لوله فلزی
  • روکش و رنگ پایه : طلایی و نقره ای
  • ارتفاع پایه : تا ارتفاع 240 سانتی متر قابل تنظیم

خرید پایه پرچم تشریفات

ساخت پایه پرچم تشریفات در مجموعه چاپ مهام، با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود که محصول نهایی مورد رضایت مشتریان قرار گیرد. جهت خرید پایه پرچم تشریفات و دریافت اطلاعات کامل از انواع آن، از همکاران ما مشاوره بگیرید.

فروش پایه پرچم تشریفات

فروش پایه پرچم تشریفات در مجموعه چاپ مهام، به صورت حضوری و غیر حضوری قابل انجام است. عزیزان می توانند در صورت خرید غیر حضوری پرچم و پایه پرچم، با تماس با همکاران ما سفارش پایه پرچم و یا هر یک از محصولات ما را ثبت نمایند و این تعهد رو بر خود داریم که در اسرع وقت به دست شما برسانیم.

قیمت پایه پرچم تشریفات

قیمت پایه پرچم تشریفاتی بسته به جنس پایه پرچم، جنس میله پرچم و … متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت انواع پرچم و پایه پرچم با ما تماس بگیرید.

 

خدمات ارائه شده در زمینه تولید و چاپ پرچم در مجموعه چاپ مهام :

 

پایه پرچم تشریفات

10 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.