چاپ پرچم اهتزاز کشورها

نحوه چاپ پرچم اهتزاز کشورها

پرچم اهتزاز ملل متناسب با استانداردهای معین شده بابت هر کشور طراحی و چاپ می شود. حساسیت در چاپ پرچم کشورها به گونه ای است که حتی تغییری در رنگها، معنا و مفهوم پرچم در به چالش می کشد. پرچم اهتزاز تمامی کشورها به صورت چاپ سابلیمیشن یا دیجیتال و چاپ سیلک قابل اجراست. پارچه پرچم از جنس ساتن بوده و در هر مدلی که چاپ شود، پرچم قابل شستشو می باشد.

ابعاد پرچم اهتزاز کشورها

پرچم اهتزاز کشورها به دلیل استفاده کمتر از این پرچم ها در ایران، عموما در سایز 150*90 سانتی متر تولید می شوند اما این قابلیت وجود دارد در صورت نیاز شما به سایز پرچم در ابعاد بزرگتر یا کوچکتر، به صورت سفارشی در هر سایز و ابعادی تولید شود.

هر کشوری برای معرفی و نشان دادن هویت سرزمین و مردمان خود، از پرچم ملی مختص به خود استفاده می کنند. پرچم اهتزاز کشورها از پر مصرف ترین نوع پرچم بوده که در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ ها و اشکال در پرچم کشورها هر کدام معنا و مفهوم خاصی دارند که نگارنده و نشان دهنده ویژگی آن سرزمین است. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های چاپ پرچم اهتزاز کشورها را در سایت پرچم مهام در اختیارتان قرار دهیم.

خرید پرچم اهتزاز کشورها

خرید پرچم اهتزاز و تولید این محصول به دلیل استفاده از این پرچم محیطی در فضای باز و در معرض بودن نور آفتاب و وزش باد، باید به گونه ای باشد که جنس پارچه پرچم و نوع چاپ پرچم تحمل و ماندگاری بالایی در برابر شرایط جوی را داشته باشد. این اطمینان را داشته باشید محصول تولیدی ما همان پرچم دلخواه شماست.

نحوه فروش پرچم اهتزاز کشورها

پرچم اهتزاز کشورها در تک سایز 150*90 سانتی متربه فروش می رسد که در صورت چاپ سفارشی در ابعاد دیگر مدت زمان 48 الی 72 ساعت زمان برده که پرچم شما چاپ شده و در اختیارتان قرار بگیرد. با شماییم همراه ما باشید. این مجموعه در زمینه چاپ پرچم رومیزی نیز فعالیت دارد. 

قیمت پرچم کشورها

قیمت پرچم اهتزاز کشورها برای کلیه کشورها یکسان محاسبه می شود. به عنوان مثال پرچم کشور ژاپن که زمینه پرچم سفید و دایره قرمز رنگ به صورت تک رنگ چاپ شده با پرچم کشوری مثل برزیل که تمام رنگ بوده و از رنگ های متنوعی تشکیل شده، قیمت پرچم ها یک قیمت واحد دارد. قیمت پرچم اهتزاز کشورها بر مبنای نوع چاپ پرچم، نوع پارچه پرچم و در صورت سایز سفارشی پرچم متغییر است که شما می توانید قیمت آنلاین پرچم اهتزاز کشورها را از همکاران ما در چاپ مهام دریافت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.