عضویت

چاپ پرچم مذهبی

maham در تاریخ 26 بهمن 1399, 17:29 255 چاپ پرچم / چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم مذهبی

پرچم مذهبی

یکی از محبوب ترین نوع پرچم ها میان مسلمانان، اللخصوص شیعیان، پرچم های مذهبی و مناسبتی می باشد. پرچم های مذهبی در سایز پرچم، جنس پارچه پرچم و نوع چاپ پرچم تفاوت دارند. چاپ مهام به عنوان تولیدی پرچم مذهبی و مرکز فروش پرچم مذهبی در تهران، سهم بزرگی در تولید پرچم های مذهبی داشته و محصولات فرهنگی محرم به همراه پرچم های مناسبتی متعددی بر مبنای سلیقه مشتریان تولید و به بازار پرچم عرضه کرده است. پرچم های مذهبی عمدتا در اعیاد و عزاداری مورد استفاده قرار میگیرند و شما عزیزان می توانید جهت سفارش پرچم مذهبی خود و ملزومات پرچم هیئت های مذهبی با ما در ارتباط باشید.


تولید پرچم مذهبی

مجموعه چاپ پرچم مهام با در اختیار داشتن بروزترین و مدرن ترین دستگاه های چاپ پارچه، پرچم های مذهبی را بدون محدودیت در سایز و رنگ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ابعاد پرچم های مذهبی و جنس پارچه بر مبنای سلیقه و خواسته مشتری آماده سازی می شود.


چاپ پرچم مذهبی

یکی از ارزنده ترین تولیدات مجموعه بزرگ مهام، چاپ پرچم های مذهبی و مناسبتی می باشد که به عنوان مثال می توان به پرچم محرم اشاره کرد. این محصولات در تنوع پارچه و چاپ تولید شده و به بازار پرچم عرضه می شود.


انواع چاپ و دوخت پرچم مذهبی


1- چاپ سیلک پرچم مذهبی

2- چاپ دیجیتال پرچم مذهبی

3- بافت پرچم مذهبی

4- تیکه دوزی طرح های مذهبی

5- گلدوزی و زری دوزی پرچم های مذهبی و مناسبتیانواع پرچم مذهبی

پرچم مذهبی علاوه بر نوع مناسبت، در نوع محصولات هم دارای تنوع گوناگونی می باشد. از انواع پرچم مذهبی که عموما مورد استفاده قرار می گیرد می توان :

1- پرچم اهتزاز مذهبی

2- پرچم دستی مذهبی

3- پرچم مذهبی بزرگ یا ابر پرچم های مذهبی

4- کتیبه های عمودی و انواع کتیبه افقی

5- ریسه پرچم مشکی و پرچم ریسه ای الوان رنگی

6- پیشانی بند

7- پلاکاردهای مذهبی و ....
اشاره کرد.


فروش پرچم مذهبی

چاپ مهام به عنوان مرکز فروش پرچم مذهبی و مرکز فروش پرچم محرم در تهران، سالانه تعداد زیادی از انواع پرچم های مذهبی را در طرح های گوناگون تولید و در بازار پرچم به فروش رسانیده است. محصولات مذهبی ما با بکارگیری از دستگاه ها و امکانات بروز چاپ و از همه مهمتر همکاری با نیروهای متخصص در زمینه چاپ پرچم و چاپ پارچه، با بهترین کیفیت ممکن تولید، و در اختیار مشتریان گران قدر عرضه خواهد شد.


خرید پرچم مذهبی

پرچم های مذهبی به صورت کار آماده و سفارش با طرح دلخواه شما قابل عرضه است. جهت خرید پرچم مذهبی و سفارش پرچم محرم، با همکاران ما تماس گرفته و مشاوره های لازم را جهت خرید پرچم مذهبی و پرچم های مناسبتی دریافت نمایید.


جنس پارچه های پرچم مذهبی

پارچه های مورد استفاده جهت تولید انواع پرچم مذهبی از جمله پرچم محرم و پرچم امام حسین، پارچه ساتن، ژرسه، فلامنت، جیر و مخمل می باشد.


قیمت پرچم مذهبی

لیست قیمت پرچم مذهبی همواره ثابت نبوده و بر مبنای جنس پارچه پرچم، ابعاد پرچم مذهبی، سایز چاپ پرچم، تعداد رنگ چاپ، نوع و مدل دوخت پرچم متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت پرچم های مذهبی و قیمت پرچم محرم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پرچم امام حسین

چاپ پرچم محرم

ماه محرم برای شیعیان همواره با اهمیت و ارزشمند بوده و هست. در این ماه اکثریت مردم اللخصوص بانیان برگزاری مراسمات مذهبی، جهت با شکوه تر برگزار کردن این مراسمات، اقدام به خرید پرچم برای هیئت ها و خرید پرچم عزارداری می کنند. در این ماه خرید پرچم سیاه و خرید پرچم امام حسین، بیشترین خواهان را دارد. چاپ پرچم مهام به عنوان تولیدی پرچم محرم و تولید انواع پرچم مذهبی، در این راستا پیش قدم بوده و آمادگی تولید انواع پرچم محرم را با طرح های گوناگون در این ایام را داراست و همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و عزاداران می باشد.


تولید پرچم محرم

تولید پرچم محرم به دلیل ارزش معنوی این ماه عزیز همواره دارای اهمیت خاصی بوده و هست. چاپ مهام به عنوان مرکز تولید و فروش پرچم محرم، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه چاپ و تنوع در طرح پرچم های محرم، این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که محصولات عرضه شده بتواند رضایت خاطر شما بزرگواران را جلب نماید. 


خرید پرچم محرم

شما عزیزان می توانید جهت سفارش پرچم محرم و خرید پرچم امام حسین (ع) و سایر محصولات تولید شده محرمی، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و بعد از ثبت سفارش پرچم خود و انتخاب طرح پرچم محرم مورد پسندتان، اقدام به خرید کرده و چاپ پرچم مهام به عنوان تولیدی پرچم محرم و پرچم های مذهبی تا حد توان خدمتگزار و حامی شما خواهد بود.


فروش پرچم محرم

پرچم محرم، در طرح ها و ابعاد متنوعی همواره آماده و قابل عرضه می باشد. شما عزیزان می توانید جهت خرید پرچم عزاداری و سایر محصولات محرمی مرتبط، از طریق کانال فروش پرچم مذهبی چاپ مهام و یا تماس با کارشناسان فروش پرچم ما، مشاوره های لازم را جهت انتخاب درست و نحوه خرید پرچم تان دریافت نمایید.


خدمات و محصولات فرهنگی محرم در چاپ مهام

 • پرچم متری محرم
 • خرید انواع پرچم عزاداری
 • پرچم های بزرگ محرم یا ابر پرچم های محرمی
 • ریسه پرچم مشکی ساده و ریسه پرچم محرمی
 • پیشانی بند محرم
 • انواع کتیبه متری محرم در طرح های متنوع به صورت عمودی و افقی
 • پرچم محرم برای ماشین
 • خرید پرچم امام حسین (ع) و خرید پرچم حضرت ابوالفضل (ع)
 • خرید پرچم هیئت ها
 • پرچم کوچک محرم
 • خرید پرچم سیاه به صورت ساده و چاپ دار
 • و ............

قیمت انواع پرچم عزاداری و قیمت پرچم محرم

قیمت پرچم محرم و پرچم های عزاداری بر مبنای جنس پارچه پرچم، سایز پرچم، نوع چاپ پرچم، ابعاد طرح و تعداد سفارش پرچم متغییر است. چاپ مهام با تولید انبوع در زمینه چاپ و تولید پرچم های محرم و عزاداری، این اطمینان خاطر را به شما می دهد که محصولات محرمی خود را با کیفیتی عالی و قیمتی رقابتی عرضه نماید تا شما بتوانید مفهوم پرچم با کیفیت به همراه قیمت ارزان پرچم را درک نمایید. کارشناسان ما آمادگی این را دارند تمام سوالات شما را بابت قیمت پرچم عزاداری اللخصوص قیمت پرچم امام حسین (ع) را به صورت آنلاین پاسخگو باشند.


خرید پرچم نیمه شعبان

نیمه شعبان روز ولادت منجی عالم بشریت، از روزهای بسیار عزیز و گرانقدر ما شیعیان است که همواره شادی و سرور ما را بر می انگیزد. چاپ مهام در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسمات این روز عزیز خدماتی ارزنده ارائه کرده و می کند. پرچم نیمه شعبان در ابعاد و طرح های متنوعی قابل عرضه می باشد. پارچه مورد استفاده برای پرچم های نیمه شعبان عموما از جنس ساتن بوده که در 10 رنگ اصلی و متنوع قابل عرضه است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.
مطالب مشابه

چاپ پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران با ارزش ترین نوع پرچم برای هر کشوری پرچم ملی آنهاست. پرچم ایران نیز از این قاعده

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / فروش پرچم ایران
چاپ پرچم رومیزی کشورها

چاپ پرچم رومیزی کشورها پرچم رومیزی کشورها نماد و سمبل زیبا و ارزشمندی از ملل های مختلفی است که در

99.11.16 چاپ پرچم رومیزی / خرید پرچم کشورها
چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی پرچم اهتزاز تبلیغاتی را می توان یکی از راه کارهای تبلیغات محیطی و تبلیغات

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم تشریفات تبلیغاتی پرچم تبلیغاتی ایستاده اصولا در اتاق مدیران، سالن اجلاس و همایشها، جلسات کاری

99.11.16 چاپ پرچم تشریفات / چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم دستی ایران

پرچم دستی : ابعاد 40*30 و 30*20 همراه نی جنس پارچه : ساتن و ژرسه استعلام قیمت : تماس با کارشناسان

99.10.07 پرچم ریسه ای و پرچم دستی / فروش پرچم ایران

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | ریدیزاین شده توسط : ایران ادکس | قدرت گرفته از : IRANADEX|
بستن