عضویت

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

maham در تاریخ 26 بهمن 1399, 17:28 986 چاپ پرچم اهتزاز / چاپ پرچم تبلیغاتی

تولید پرچم اهتزاز تبلیغاتی

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

پرچم اهتزاز تبلیغاتی را می توان یکی از راه کارهای تبلیغات محیطی و تبلیغات پرچم فضای باز دانست. پرچم اهتزاز با آرم و نشان شما به راحتی می تواند برند و سازمان شما را به همگان نشان دهد و یک تبلیغ دیداری موثر است.
خیلی از شرکت ها و سازمانها در طول ایام سال یا به هنگام مراسمات و تجمعات، در فضاها و محیط های بیرونی موارد مذکور از این مدل پرچم استفاده می کنند. در ادامه توضیحات تکمیلی بابت
انواع پرچم اهتزاز، انواع چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی همراه با قیمت پرچم و سایز این محصول، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.


تولید پرچم اهتزاز تبلیغاتی چگونه است؟

پرچم اهتزاز همراه با طرح دلخواه شما به دو صورت چاپ دیجیتال و چاپ سیلک قابل اجراست. پرچم های اهتزاز که گاها با نام پرچم سامورایی نیز برای بعضی ها قابل شناخت است، عموما بر روی پارچه ساتن تولید می شود. پرچم های اهتزاز به دلیل قرار گیری در فضای باز و در معرض بودن مستقیم نور خورشید و وزش باد، پارچه پرچم و نوع 
چاپ پرچم باید مرغوب بوده که ماندگاری این محصول را افزایش دهد. در تولید پرچم اهتزاز تبلیغاتی علاوه بر پارچه سفید که مختص به چاپ دیجیتال است از پارچه های رنگی در سیستم چاپ سیلک می توان استفاده کرد که قابلیت چاپ طرح شما را داراست.


حالت های تولید و دوخت پرچم اهتزاز

1- پرچم اهتزاز عمودی

2- پرچم اهتزاز افقی


پرچم اهتزاز عمودی چگونه است؟

این مدل از پرچم عموما به صورت نوار حلقه یا واتر پانچ تولید می شود که مخصوص نصب بر روی میله پرچم می باشد و به حالتی دیگر می توان به صورت دو سر چوب تولید شود که به راحتی می توان آن را بر روی واتر بندها نصب کرد.


پرچم اهتزاز افقی

این مدل از پرچم به صورت جای چوب و نوار حلقه یا واتر پانچ تولید می شود. پرچم اهتزاز چوب خور عموما در وسط بلوارها، اطراف میادین، سر در فروشگاه ها و مغازه ها، دیوار منازل و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


ابعاد پرچم اهتزاز و سایز پرچم اهتزاز تبلیغاتی

پرچم های اهتزاز در سایزهای استاندارد 120*70 ، 150*90 ، 170*100 ، 210*120 ، 240*140 ، 200*100 ، 300*100 ،400*100 ، 400*150 سانتی متر و ... تولید می شود که در خیلی از موارد که امکان تغییر سایز وجود دارد، می توان بسته به نیاز مشتری سایز پرچم سفارشی تولید شود.


قیمت پرچم اهتزاز تبلیغاتی

قیمت پرچم سامورایی همراه آرم، بسته به نوع چاپ پرچم، پارچه پرچم، دوخت پرچم، ابعاد پرچم و در نهایت تعداد سفارش پرچم متغییر است.


خرید پرچم اهتزاز تبلیغاتی

خرید پرچم اهتزاز تبلیغاتی طبق توضیحات گفته شده باید با دقت خاصی انجام شود. خرید پرچم اهتزاز نامرغوب فقط هزینه های شما را بابت خرید پرچم بالا می برد. چاپ مهام به عنوان مرکز تخصصی چاپ پرچم، این اطمینان را به شما می دهد که توانایی آن را دارد این محصول را با نهایت کیفیت و دقت تولید نماید و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


فروش پرچم اهتزاز تبلیغاتی

فروش پرچم اهتزاز همراه طرح شما به صورت آنلاین و حضوری قابل سفارش است. ابتدا بعد از ثبت سفارش طرح و آرم خودتان را برای ما ارسال کرده و به سپس به واحد طراحی پرچم ارجاع خواهید شد و در نهایت بعد از نهایی کردن طرح پرچم، سفارش شما طی مدت زمان 48 الی 72 ساعت تولید شده و بدستتان خواهد رسید.


چاپ پرچم فوری اهتزاز

مجموعه تولیدی پرچم مهام با در اختیار داشتن کامل سیستم چاپ پرچم، در صورت نیاز به چاپ فوری پرچم اهتزاز، می تواند سفارش شما را طی 24 ساعت و حتی کمتر با همان کیفیت کارهای اکسپرس در اختیارتان قرار دهد. با تغییر در زمان کیفیت در مهام تغییری ندارد. برای اطلاع کامل و نحوه سفارش پرچم فوری و 
پرچم رومیزی با همکاران ما در ارتباط باشید.
مطالب مشابه

چاپ پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران با ارزش ترین نوع پرچم برای هر کشوری پرچم ملی آنهاست. پرچم ایران نیز از این قاعده

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / فروش پرچم ایران
چاپ پرچم مذهبی

پرچم مذهبی یکی از محبوب ترین نوع پرچم ها میان مسلمانان، اللخصوص شیعیان، پرچم های مذهبی و مناسبتی می

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز
چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم تشریفات تبلیغاتی پرچم تبلیغاتی ایستاده اصولا در اتاق مدیران، سالن اجلاس و همایشها، جلسات کاری

99.11.16 چاپ پرچم تشریفات / چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم رومیزی تبلیغاتی پرچم رومیزی همراه آرم از گروه پرچم های سفارشی می باشد که متناسب با سلیقه، طرح

99.11.16 چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم اهتزاز کشورها

پرچم اهتزاز ملل هر کشوری برای معرفی و نشان دادن هویت سرزمین و مردمان خود، از پرچم ملی مختص به خود

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / خرید پرچم کشورها

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | ریدیزاین شده توسط : ایران ادکس | قدرت گرفته از : IRANADEX|بهینه سازی و سئو با پرشیانا وب
بستن