پرچم-محرم 3

4/5 - (4 امتیاز)
چاپ پرچم محرم به عنوان یکی از محبوب ترین انواع پرچم مذهبی در ایران به صورت عمده انجام می گیرد، ماه محرم برای شیعیان همواره با اهمیت و ارزشمند بوده و هست. در این ماه اکثریت مردم اللخصوص بانیان برگزاری مراسمات مذهبی، جهت با شکوه تر برگزار کردن این مراسمات، اقدام به خرید پرچم برای هیئت ها و خرید پرچم عزارداری می کنند. در این ماه خرید پرچم سیاه و خرید پرچم امام حسین، بیشترین خواهان را دارد. چاپ پرچم مهام به عنوان تولیدی پرچم محرم و تولید انواع پرچم مذهبی، در این راستا پیش قدم بوده و آمادگی تولید انواع پرچم محرم را با طرح های گوناگون در این ایام را داراست و همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و عزاداران می باشد.

چاپ پرچم محرم به عنوان یکی از محبوب ترین انواع پرچم مذهبی در ایران به صورت عمده انجام می گیرد. استفاده از بهترین رنگ های قابل شستسو در تولید پرچم های مذهبی موجب می گردد تا امکان استفاده مداوم از پرچم ها فراهم گردد. تا کردن و همینطور توجه به نکات خاص جهت نگهداری از پرچم مذهبی، تضمین کننده دوام بالا پرچم و استفاده طولانی مدت از آن در ایام مختلف سال است. در ادامه این مقاله از چاپ مهام همراه ما باشید.

چاپ پرچم محرم در تهران

تهران از اصلی ترین استان های تولید کننده پرچم در کشور به شمار می رود. تعددی مراکز تولیدی پرچم محرم در تهران موجب می گردد تا قیمت تمام شده پرچم برای خریداران قیمتی کاملا منصفانه باشد. بر همین اساس نیز تقاضا تولید پرچم در تهران در مقایسه با سایر استان های کشور بسیار بیشتر است.

از طرفی دیگر دسترسی آسان به انواع پارچه های درجه یک برای تولید پرچم موجب فراهم بودن بستر انتخاب بهترین پارچه جهت دوخت پرچم های باکیفیت می گردد. این موضوع همچنین می تواند تاثیر بسزایی در قیمت پرچم برای خریدارانی که متقاضی خرید پرچم در تیراژ های بالا هستند، داشته باشد.

 

فروش انواع پرچم محرم

در بین بسیاری از مراکز تولید پرچم می توان با توجه به بررسی نمونه پرچم های تولیدی، بهترین مرکز تولید کننده پرچم را انتخاب نمود. از مهم ترین انواع پرچم مذهبی می توان به 7 مورد اشاره کرد، البته باید به این نکته مهم نیز توجه کرد که روش های چاپ هر یک از این پرچم ها کاملا متفاوت است.

 1. پرچم مذهبی دستی
 2. پرچم مذهبی اهتزاز
 3. پرچم مذهبی بزرگ
 4. پرچم مذهبی عمودی
 5. پرچم مذهبی افقی (کتبیه افقی)
 6. پرچم های ریسه ای مشکی
 7. انواع پلاکارد و پیشانی بند (سربند محرم)

بسیاری از خریداران پرچم های مناسبتی با در نظر داشتن این نکته که انتخاب پرچم مناسب تا چه اندازه در ایجاد فضایی مذهبی در محیط تاثیرگذار است. می توانند با بررسی نمونه کار پرچم اهتزاز (افقی، عمودی)، پرچم های پشت منبری (ویژه ماه محرم)، پرچم های آویزی محرم، پرچم های مخمل (طرح پلاکارد) و یا انواع پرچم های کتبیه ای (افقی) بهترین گزینه مورد نظر را انتخاب نمایند.

فراموش نکنید که جهت سهولت در مراحل انتخاب پرچم های مذهبی می توانید همین حالا با کارشناسان مرکز چاپ مهام تماس بگیرید. اطمینان داشته باشید که پس از دریافت مشاوره های رایگان می توانید فورا مناسب ترین نوع از پرچم های مذهبی را مناسب با محل مورد نظر (جهت نصب) انتخاب نمایید.

تولید پرچم محرم

چاپ پرچم محرم 1

تولید پرچم محرم به دلیل ارزش معنوی این ماه عزیز همواره دارای اهمیت خاصی بوده و هست. چاپ مهام به عنوان مرکز تولید و فروش پرچم محرم، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه چاپ و تنوع در طرح پرچم های محرم، این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که محصولات عرضه شده بتواند رضایت خاطر شما بزرگواران را جلب نماید.

خدمات و محصولات فرهنگی محرم در چاپ مهام :

 • پرچم متری محرم
 • خرید انواع پرچم عزاداری
 • پرچم های بزرگ محرم یا ابر پرچم های محرمی
 • ریسه پرچم مشکی ساده و ریسه پرچم محرمی
 • پیشانی بند محرم
 • انواع کتیبه متری محرم در طرح های متنوع به صورت عمودی و افقی
 • پرچم محرم برای ماشین
 • خرید پرچم امام حسین (ع) و خرید پرچم حضرت ابوالفضل (ع)
 • خرید پرچم هیئت ها
 • پرچم کوچک محرم
 • خرید پرچم سیاه به صورت ساده و چاپ دار

 

خرید پرچم محرم با بهترین قیمت

شما عزیزان می توانید جهت سفارش پرچم محرم و خرید پرچم امام حسین (ع) و سایر محصولات تولید شده محرمی، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و بعد از ثبت سفارش پرچم خود و انتخاب طرح پرچم محرم مورد پسندتان، اقدام به خرید کرده و چاپ پرچم مهام به عنوان تولیدی پرچم محرم و پرچم های مذهبی تا حد توان خدمتگزار و حامی شما خواهد بود.

با وجود اینکه بسیاری از انواع پرچم های محرم روی پارچه هایی با زمینه مشکی طراحی و دوخته می شوند، اما در این بین می توان شاهد دوخت بسیاری از پرچم ها روی پارچه های سبز رنگ نیز بود. از مهم ترین روش های چاپ پرچم محرم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 •  چاپ دیجیتال
 •  چاپ سیلیک
 • بافت پرچم محرم
 • پرچم محرم تیکه دوزی شده
 • پرچم محرم طلاکوب شده
 • پرچم گلدوزی یا زری دوزی شده

در صورتی که یکی از خریداران پرچم های مذهبی هستید، بهتر است تا پیش از انتخاب نهایی پرچم محرم از مشاوره تخصصی و البته رایگان خرید پرچم که توسط کارشناسان مرکز چاپ مهام به متقاضیان ارائه می گردد، برخوردار شوید.

به طور کلی استفاده از روش های مختلف چاپ پرچم تشریفاتی به ویژه روش چاپ پرچم لیزری، سیلک و همینطور دیجیتال با توجه به اهداف مشتریان انجام می گیرد. با در نظر داشتن این موضوع که بهترین روش چاپ پرچم محرم با در نظر داشتن نوع پارچه، ابعاد و همینطور طرح مورد نظر برای چاپ روی پارچه انتخاب می شود، می توان از سه روش یاد شده استفاده کرد.

مرکز چاپ و فروش پرچم محرم با طرح دلخواه 

با نزدیک شدن به ایام محرم بسیاری از مجموعه ها، ادارات، ارگان های خصوصی و دولتی استفاده از پرچم به عنوان نمادی برای یادبود ایام محرم را اولویت قرار می دهند. به همین دلیل نیز فروش پرچم محرم با طرح دلخواه یکی از مهم ترین استراتژی های مرکز چاپ مهام در تهران است.

امکان طراحی و دوخت انواع پارچه های محرم با بهترین کیفیت ممکن مناسب برای استفاده شخصی یا دولتی البته با مناسب ترین قیمت ممکن به سادگی در مرکز چاپ مهام فراهم گردیده است. از بهترین انواع پارچه های مناسب برای دوخت پرچم محرم می توان به پارچه های ساتن، ژرسه و همینطور جیر اشاره کرد.

البته پارچه های مشکی، قرمز و سبز اصلی ترین رنگ های مورد استفاده برای دوخت این نوع از پرچم ها به شمار می رود. پرچم محرم، در طرح ها و ابعاد متنوعی همواره آماده و قابل عرضه می باشد. شما عزیزان می توانید جهت خرید پرچم عزاداری و سایر محصولات محرمی مرتبط، از طریق کانال فروش پرچم مذهبی چاپ مهام و یا تماس با کارشناسان فروش پرچم ما، مشاوره های لازم را جهت انتخاب درست و نحوه خرید پرچم تان دریافت نمایید.

همانطور که پیش از این نیز اشاره کرد، امکان درج هر نوع لوگو یا طرح سازمانی روی پارچه های محرم که در مرکز مهام طراحی و دوخته می شوند، وجود دارد. امکان استفاده طولانی مدت از پارچه های محرم به صورت مداوم از جمله مواردی است که نشان از کیفیت پارچه و همینطور نوع دوخت آن است.

پرچم اهتزاز ویژه محرم

چاپ پرچم محرم

یکی از کاربردی ترین پرچم های مذهبی، پرچم اهتزاز ویژه محرم است، پرچمی که در چاپ مهام شرایط چاپ فوری آن برای متقاضیان فراهم شده است. پرچم های اهزاز به طور معمول در ابعاد بزرگ و کوچک طراحی و دوخته می شوند. استفاده از این نوع پرچم در مراکز و ارگان های دولتی معمول تر است.

ریسه پرچم محرم

پرچم های ریسه ای مانند نیز از دیگر انواع پرچم هایی است که به مناسبت ایام محرم طراحی و دوخته می شوند. ابعاد پرچم های ریسه ای با توجه به نیاز مشتریان متنوع و متغیر است، اما به طور معمول این نوع از پرچم ها در انواع مستطیلی، مثلثی و همینطور هلالی شکل طراحی و دوخته می شوند.

استفاده از دستگاه های برش پارچه (تمام اتوماتیک) و همینطور به کارگیری بهترین انواع روش های چاپ از جمله پارامترهایی است که باعث افزایش کیفیت پرچم از نظر ظاهری و همینطور ماندگاری یا دوام می شود. پرچم های ویژه محرم را می توان در گروه پرچم های سفارشی نیز قرار داد، چرا که امکان تغییر ابعاد استاندارد پرچم بر اساس نظر مشتریان وجود دارد.

خرید اینترنتی پرچم محرم

در بین روش های خرید مستقیم و غیر مستقیم پرچم های محرم با توجه به نزدیک شدن به این ایام، انتخاب روش خرید اینترنتی پرچم محرم ساده ترین انتخاب برای خریداران است. روش خرید اینترنتی پرچم البته با امتیازهای متعددی نیز همراه است که امکان دریافت  لیست قیمت پرچم محرم به صورت لحظه ای و آنلاین از مهم ترین این موارد به شمار می رود.

انتخاب مراکز تولیدی پرچم باکیفیت در تهران در حال حاضر و با توجه به امکان بررسی نمونه تولید پرچم به سادگی امکان پذیر می باشد. در بین مراکز فعال در حوزه تولید انواع پرچم ها، مرکز چاپ پرچم مهام با کم تر از 2 دهه تجربه به عنوان یکی از حرفه ای ترین و البته قابل اعتمادترین مرکز در حال حاضر یکی از اصلی ترین مجموعه های طراحی و تولید پرچم درجه یک به شمار می رود.

قیمت پرچم محرم؛ چاپ فوری

چاپ فوری از جمله خدماتی است که مراکز چاپ انواع پرچم با فرا رسیدن مناسبت های خاص به مشتریان ارائه می نماید. چاپ فوری با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد، در نتیجه کیفیت ظاهری پارچه آسیب نمی بیند. از طرفی دیگر زمان تعیین شده برای چاپ پرچم (پرچم محرم) به صورت فوری در مقایسه با دیگر انواع خدمات، کم تر خواهد بود. این موضوع تاثیر مستقیمی نیز بر قیمت پرچم محرم؛ چاپ فوری خواهد داشت.

هزینه چاپ پرچم محرم و پرچم های عزاداری بر مبنای جنس پارچه پرچم، سایز پرچم، نوع چاپ پرچم، ابعاد طرح و تعداد سفارش پرچم متغییر است. چاپ مهام با تولید انبوع در زمینه چاپ و تولید پرچم های محرم و عزاداری، این اطمینان خاطر را به شما می دهد که محصولات محرمی خود را با کیفیتی عالی و قیمتی رقابتی عرضه نماید تا شما بتوانید مفهوم پرچم با کیفیت به همراه قیمت ارزان پرچم را درک نمایید. کارشناسان ما آمادگی این را دارند تمام سوالات شما را بابت قیمت پرچم عزاداری اللخصوص قیمت پرچم امام حسین (ع) را به صورت آنلاین پاسخگو باشند.

قیمت پرچم متری محرم با توجه به نوسانات موجود در بازار متغیر است، اما امکان دریافت لیست قیمت پرچم محرم فروشی به صورت آنلاین (کاملا دقیق) از جمله امتیازاتی است که مشتریان می توانند شاهد آن باشند. لیست قیمت به صورت آنلاین امکان بررسی قیمت ها و در نتیجه تصمیم گیری نهایی را به سادگی فراهم خواهد کرد. جهت کسب اطلاع از قیمت انواعپرچم رومیزی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول خرید پرچم محرم

آیا قیمت چاپ پرچم محرم در تولیدی های تهران قیمتی منطقی است؟

قیمت چاپ پرچم های محرم در تولیدی چاپ مهام کاملا منطبق با تعرفه های تعیین شده ویژه 1400 است.

آیا امکان چاپ پرچم ویژه محرم در مرکز چاپ مهام به صورت فوری وجود دارد؟

امکان چاپ پرچم (محرم) به صورت فوری یکی از مهم ترین خدماتی است که در مرکز چاپ مهام می توانید شاهد آن با بالاترین کیفیت ممکن باشید.

قیمت پرچم بزرگ محرم در چاپ مهام چقدر است؟

هر یک از متقاضیان خرید پرچم های بزرگ به ویژه پرچم های مذهبی امکان دریافت لیست قیمت به صورت آنلاین را خواهند داشت.

برای تولید پرچم های مذهبی از چه پارچه هایی استفاده می شود؟

با توجه به نظر و هدف اصلی مشتریان از انواع پارچه های جیر، ژرسه و ساتن برای دوحت پرچم های مذهبی استفاده می شود.

امکان خرید پرچم محرم در تیراژهای بالا وجود دارد؟

امکان خرید پرچم های محرم در تیراژهای بالا با بهترین کیفیت و بدون هیچ محدودیتی در چاپ مهام وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.
نیاز به مشاوره دارید ؟