چاپ پرچم تشریفات کشورها

پرچم تشریفات کشورها

پرچم تشریفات کشورها به صورت ایستاده بر روی پایه پرچم تشریفات قرار میگیرد. در اکثریت مراسمات تجاری، همایشها، جلسات و … که مهمانان کشورهای دیگر نیز حضور دارند، جهت رسمیت بخشیدن از پرچم ایستاده کشور و یا کشورهای مهمان استفاده می کنند. استفاده از پرچم تشریفات کشورها در چنین جلساتی، موجب شادی و رضایت خاطر نماینده آن کشور می شود و از طرفی وجهه و سبک ارزش گذاری شما نسبت به مهمانتان را افزایش میدهد. از دیگر موارد استفاده این مدل پرچم می توان به هتل ها، شرکت های بازرگانی، دفاتر مهاجرتی، کارخانه و شرکت های دارای شرکای خارجی و … نام برد. سایز استاندارد پرچم تشریفات ملل 150*90 سانتی متر می باشد.

از آن دسته از سوالات که همواره مشتریان بابت خرید پرچم کشورها مدل تشریفاتی دارند می توان به عنوان مثال :

 1. جنس پارچه ها، جهت تولید پرچم کشورها چیه؟
 2. چاپ پرچم کشورها مدل های مختلفی داره؟
 3.  قیمت پرچم کشورها؟
 4. پرچم تشریفات لمینت کشورها یا مدل مخروطی پرچم کشورها هم تولید میشه؟
 5. نحوه خرید پرچم و ثبت سفارش تشریفات ملل چطوریه؟

  می توان نام برد که در ادامه مطالب، امیدواریم پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

چاپ پرچم تشریفات کشورها

چاپ پرچم کشورها به صورت تشریفاتی، از دو دسته چاپ سیلک و چاپ دیجیتال بهره می برد که به دلیل کیفیت بالای چاپ دیجیتال، تولید این محصول با چاپ سیلک به حداقل رسیده و عموم تولید پرچم کشورها، چه در مدل تشریفات و چه رومیزی کشورها، با چاپ دیجیتال انجام می شود. تولید پرچم تشریفات کشورها به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل اجراست.

انواع چاپ پرچم ایستاده ملل

 1. چاپ پرچم دیجیتال
 2. چاپ سیلک پرچم

  انواع چاپ و پارچه پرچم تشریفات کشورها موجود در انبار چاپ مهام

 3. پرچم تشریفات کشورها، ساتن مات آمریکایی چاپ دیجیتال و دو طرفه
 4. پرچم کشورها مدل تشریفاتی، ساتن 9 کیلویی براق چاپ دیجیتال و دو طرفه
 5. پرچم تشریفات لمینتی کشورها یا به عبارتی تشریفات مخروطی ملل

تولید پرچم تشریفات کشورها

چاپ مهام به عنوان یکی از برجسته ترین تولیدکنندگان پرچم و چاپ روی پارچه، با استفاده از بروزترین ماشین آلات چاپ و مرغوب ترین مواد اولیه، این اطمینان خاطر را به شما داده خواهد شد که محصولی به شما ارائه دهد که علاوه بر قیمت مناسب و قیمت ارزان پرچم، کیفیتی مثال زدنی را تجربه کنید. تولید پرچم کشورهای جهان نیز مستثنی از این شرایط نبوده و این محصول با کیفیتی عالی و در مدل های متنوع برای شما عزیزان قابل عرضه می باشد.

انواع پارچه مورد استفاده در تولید پرچم تشریفات کشورها :

 

 1. ساتن مات آمریکایی
 2. ساتن 9 کیلویی براق کره ای
 3. پارچه مخمل و پارچه جیر

قیمت پرچم تشریفات کشورها

قیمت پرچم کشورها در مدل ایستاده تشریفاتی و پرچم رومیزی کشورها بسته به نوع پارچه متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت انواع پرچم و قیمت روز پرچم کشورها با همکاران بخش فروش پرچم در ارتباط باشید.

خرید پرچم کشورها مدل تشریفاتی

خرید پرچم کشورها در مجموعه پرچم سازی مهام برای شما عزیزان بسیار کار راحتی می باشد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس با همکاران ما و یا ارتباط از طریق کانالهای ارتباطی شرکت، جهت ثبت سفارش پرچم کشور مورد نظرتان اقدام کنید.

فروش پرچم کشورها مدل تشریفاتی

در انبار پرچم ما تمامی کشورها موجود بوده و این قابلیت وجود دارد که پرچم کشور مورد نظرتان را با مدل های مختلف پارچه و حالتهای متفاوت تولید شده، سفارش دهید. شما عزیزان می توانید با بخش فروش ارتباط برقرار کرده و با انتخاب پرچم خود، اقدام به سفارش پرچم تان کنید.

نحوه بستن پرچم تشریفات

در ابتدا پیچ زیر میله پرچم را باز کنید و از زیر کفه پایه پرچم دوباره به خود میله پیچ کنید. در این مرحله پایه پرچم به حالت ایستاده قرار میگیرد.
میله پرچم تشریفات به صورت دو تیکه بوده که روی هر قسمت یک پیچ تنظیم وجود دارد.
پیچ تنظیم روی میله پایینی جهت تنظیم ارتفاع میله پرچم می باشد آن را باز کنید و بعد از تنظیم ارتفاع محکم ببندید. قسمت کناری پرچم تشریفات جهت نصب روی میله پرچم، دو بند وجود دارد که یکی به حالت حلقه ای بوده که در قسمت بالایی پرچم دوخت می شود که به آن بندیلک هم میگویند و دیگری بند 30 سانتی متری می باشد که قسمت پایین پرچم است.
بندیلک را از پیچ تنظیم بالای میله پرچم آویزان کنید سپس پایین پرچم را بکشید و بند پایین را به مرکز میله گره بزنید.
سپس پرچم را جهت بهتر دیده شده تنظیم کنید. شرکت تولیدی مهام در راستای کسب رضایت شما از خرید پرچم تشریفات از این مجموعه، جهت باز نگه داشتن و ایستایی خوب پرچم اقدام به تولید پایه پشت پرچم تشریفات یا به عبارتی پایه نگهدارنده پرچم تشریفات کرده است.
شما میتوانید با پرداخت هزینه کم این اطمینان را داشته باشید که پرچم تشریفات خریداری شده شما به طور کامل و استاندارد باز شده و طرح و چاپ ما کاملا نمایان خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.