چاپ پرچم تشریفاتی


5/5 - (5 امتیاز)

پرچم تشریفات به معنی زینت دهنده است در واقع  این پرچم برای تزئین، زیبایی و زینت یک سازمان یا ارگان، نهاد و شرکت به کاربرده می شود. معمولا هر سازمان و نهادی یا هر شرکت و هر کسب وکاری با طراحی لوگو مرتبط، نمادی را برای خود انتخاب می کند چون لوگو و نشان مهم ترین عنصر برای هر شرکت و سازمان است که به عنوان هویت بصری برای تبلیغات به کار گرفته می شود. برای نمایش آرم به عنوان مهم ترین بخش هویت بصری، از روش های مختلف تبلیغاتی استفاده می شود که یکی از اصلی ترین آن ها چاپ پرچم می باشد. در ادامه این مقاله از چاپ مهام به شکل مفصل درباره مراحل چاپ پرچم تشریفات بحث خواهیم کرد.

چاپ پرچم تشریفاتی با کیفیت

کیفیت مهم ترین رکن در چاپ پرچم های تشریفاتی به شمار می رود. پرچم تشریفات ساتن (مات) از جمله محبوب ترین انواع پرچم هایی است که بسیاری از شرکت ها و سازمان در مناسبت های مختلف با طراحی لوگو یا آرم مخصوص خود روی آن ها، جلوه ای ویژه از خود را به نمایش می گذارند.

امکان چاپ پرچم تشریفات بزرگ با پس زمینه سفید و پس زمینه رنگی وجود دارد، بنابراین مشتریان با توجه به نوع کاربرد این پرچم رنگ پس زمینه را مشخص می کنند.

این پرچم ها به منظور افزایش هر چه بهتر نما و ظاهر، ریشه دوزی می شوند، همچنین قابلیت شستشو از دیگر موضوعاتی است که می توان به آن برای معرفی این پرچم ها اشاره کرد.

هر چند که مراحل چاپ پرچم از نظر بسیاری از مشتریان، مراحلی ساده است که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود، اما مهارت، تجربه و البته دقت در چاپ پرچم پارامترهای مهمی است که کیفیت پرچم چاپ شده را مشخص خواهد کرد.

جنس پارچه مورد استفاده برای دوخت و چاپ طرح یا لوگو شرکت از جمله موضوعاتی است که در ایستایی هر چه بهتر پرچم های تشریفاتی مؤثر خواهد بود. از انواع روش چاپ پرچم تشریفات می توان به روش چاپ دیجیتال و همینطور روش سیلک اشاره کرد.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم تشریفات ایستاده پارچه مخمل و ساتن است.

مشخصات پرچم تشریفات

ابعاد پرچم تشریفاتی نسبت به پرچم های دیگر بزرگ‌تر است و این امر باعث می شود که نشان و نماد به خوبی در معرض دید مخاطب باشد. ابعاد پارچه ای که برای این نوع پرچم در نظر گرفته می شود. حدود 90 در150 سانتی‌متر است و از قسمت عرض کمتر توسط یک بند به پایه پرچم وصل می شود. چاپ پرچم تشریفات نیز می تواند به صورت لوگو وسط با پس زمینه سفید یا به صورت چاپ تمام صفحه به صورت یک رو یا دو رو باشد.

 پایه پرچم تشریفات میله ای ایستاده است که قابلیت تنظیم ارتفاع آن تا 2 متر است. این میله ها که برای پرچم ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند در رنگ های طلایی خورشیدی و نقره ای موجود هستند. سایز پرچم تشریفات در مقایسه با پرچم های دیگر نسبتا بزرگ هستند که در رنگ ها و طرح ها و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات میله ای ایستاده است که ارتفاع آن تا 2 متر قابل تنظیم است. این میله ها که برای پرچم های ایستاده استفاده می شوند در رنگ های طلایی و نقره ای خورشیدی موجود می باشند. اندازه پرچم های تشریفاتی نسبت به سایر پرچم ها که در رنگ ها، طرح ها و کاربردهای مختلف استفاده می شود، نسبتا بزرگ است.

اهمیت چاپ پرچم تشریفاتی جذاب

چاپ پرچم تشریفات جذاب یکی از مهم ترین عوامل در بازاریابی مستقیم برند یا محصولاتی است که قصد تبلیغ آن را دارید. این نوع از پرچم ها همانند پرچم اهتزاز می توانند در محیط های مختلف حتی با فضایی محدود به صورت ایستاده قرار بگیرند.

در نتیجه به خوبی در معرض دید افراد قرار می گیرند. میزان تاثیرگذاری روانی پرچم ها به عنوان یک روش تبلیغاتی مستقیم بالا بوده و نمی توان اهمیت آن را انکار نمود.

برای جذابیت هر چه بیشتر این نوع از پرچم ها، امکان استفاده از پارچه های ساتن مات یا براق وجود دارد، البته نقش پایه انتخاب شده برای پرچم تشریفات نقش حائز اهمیتی است.

استفاده از پرچم های مخروطی با هدف تبلیغات یا نمایش لوگو نیز امکانپذیر است. مناسب ترین پایه پرچم تشریفات پایه های پنجه شیری و خورشیدی است.

این پایه ها به واسطه برخوردار بودن از درخشندگی، زیبایی و همچنین دوام بالا باعث افزایش استفامت پرچم و ایستایی رضایت بخش آن می شود.

در صورت برخورد اشیا یا افراد با پرچم های تشریفاتی که روی پایه شیر و خورشیدی قرار گرفته اند، امکان آسیب دیدگی هر یک از موارد یاد شده و البته پرچم، بسیار ناچیز است.

آیا از پرچم تشریفات می توان برای تبلیغات برند استفاده کرد؟

 در پاسخ به این سوال می توان گفت پرچم تشریفات یکی از بهترین روش های برای برای قرار دادن یک پرچم تبلیغاتی در محیط های متفاوت برای تبلیغات می باشد.

کاربرد پرچم تشریفات چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که پرچم  تشریفات در چه مکان هایی استفاده می شود؟به دلیل اینکه پرچم تشریفات یک پرچم ایستاده می باشد میتوان از آن در مکان های بسیاری استفاده نمود اما در اکثر مواقع پرم تشریفات را  در مکان های قرار می دهیم که دید بیشتری داشته باشد.به طور مثال :هتل ها،نمایشگاه ها،لابی ،سالن کنفرانس و اتاق مدیریت. به طور کلی پرچم تشریفات یکی از بهترین روش های برای قرار دادن پرچم تبلیغاتی در محیط می باشد.

بیشتر بخوانید :  خرید پرچم کردستان عراق

پرچم های تشریفات قابلیت شستشو دارند؟

 در حقیقت چون پرچم های تشریفات دیجیتال و لیزری می باشند قابلیت شستشو ندارند اما ما در چاپ مهام به مشتریان خود این تظمین را خواهیم داد که رنگ این پرچم به مرور زمان به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

 

سفارش چاپ پرچم تشریفاتی

در صورتی که متقاضی سفارش چاپ پرچم تشریفات هستید می توانید با بررسی نمونه های چاپ شده در مراکز مختلف بهترین و مناسب ترین نوع پرچم را انتخاب نمایید.

فراموش نکنید که کاربرد بسیاری از پرچم ها ارتباط مستقیمی با کیفیت چاپ پرچم دارد، به این معنا که هر چه کیفیت چاپ بیشتر باشد، می توانید شاهد تاثیرگذاری بیشتر پرچم ها نیز باشید.

سفارش آنلاین چاپ پرچم تشریفات از ساده‌ترین روش هایی است که متقاضیان یا مشتریان می توانند با استفاه از آن علاوه بر ثبت سفارش و عدم نیاز به حضور در مرکز چاپ، از تعرفه ها، تیراژ تولید و همینطور کیفیت چاپ مطلع شوند.

سفارش اینترنتی چاپ پرچم تشریفات از جمله روش های مقرون به صرفه ای است که با انتخاب آن می توانید در زمان، وقت و انرژی به شکلی ملموس صرفه جویی کنید.

تولید پرچم تشریفات

چاپ مهام با بکار گیری جدید ترین دستگاه های و بهترین متریال پرچم های تشریفاتی را تولید می کند.این مجموعه با استفاده از بهترین و مناسب ترین پارچه های با کیفیت عمر بالای پرچم های خود را تضمین می کند. مجموعه چاپ مهام مرکز چاپ پرچم در تهران  میباشد

بزرگ ترین مرکز چاپ پرچم تشریفاتی در تهران

مجموعه های چاپ پرچم تشریفات در تهران متعدد و متنوع هستند، کیفیت کار هر یک از مجموعه ها با توجه به تعرفه ها و نمونه کارهای انجام شده به خوبی قابل ارزیابی است.

اما در بین بسیاری از مراکز “مجموعه چاپ مهام” یکی از بزرگ‌ترین مجموعه های فعال در حوزه چاپ پرچم تشریفات در تهران است. چاپ فوری پرچم تشریفات از اصلی ترین خدماتی است که به مشتریان در این مرکز ارائه می شود.

  • چاپ پرچم تشریفات در شمال تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در جنوب تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در شرق تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در جنوب تهران

 

چاپ سریع پرچم تشریفات

پرچم های تشریفاتی به طور معمول اولین انتخاب برای برگزاری همایش ها، مراسم، جشن یا عزاداری های رسمی است که توسط ارگان ها و شرکت های خصوصی یا دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

این پرچم ها با دارا بودن 8 رنگ متنوع (8 رنگ ریشه) انتخابی معقول برای ثبت لوگو یا آرم تجاری و تبلیغاتی پربازده به شمار می روند. چاپ سریع پرچم تشریفات یکی از خدمات مهمی است که بسیاری از مجموعه های چاپ از جمله چاپ مهام با بهترین کیفیت آن را به مشتریان ارائه می نماید.

انواع دوخت پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات در انواع مختلف دوخته می شوند و نوع دوخت پرچم ها نیز متفاوت می باشد.نوع دوخت پرچم به صورت قیفی ،ریشه دوبل،لمینتی،ریشه دار و ساده می باشد.

انواع پرچم تشریفاتی

پرچم تشریفات ساتن

پرچم-تشریفات-ساتن

یکی از انواع پرچم تشریفات نوع ساتن است، پارچه ای که برای چاپ پرچم تشریفات استفاده می شود معمولا از ساتن است که پارچه نسبت به کیفیت پارچه طبقه‌بندی می شود. پارچه ساتن درجه یک و درجه دو و ساتن براق است که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. برای خرید پرچم تشریفات ساتن می توان هر نوع پارچه ای را نسبت به کاربردش انتخاب کرد مثلا برای تشریفات ملی باید از ساتن درجه یک استفاده کرد.

روش چاپ روی پرچم تشریفات ساتن

چاپ پرچم تشریفاتی ساتن به روش سابلیمیشن انجام می شود. این روش چاپ به صورت حرارتی انجام می شود و رنگ با حرارت و پرس مخصوص روی پارچه ساتن پرچم زده می شود. چاپ روی پرچم های ساتن بدون پس زمینه انجام می شود زیرا رنگ آن با پارچه همخوانی دارد و قسمت های سفید کار یا طرح شما چاپ نمی شود. این نوع چاپ (سابلیمیشن) بهترین نوع چاپ ممکن بر روی پارچه است و بالاترین ماندگاری و البته کیفیت چاپ را دارد.برای چاپ پرچم های مراسم آیدا طرح روی پارچه خام چاپ می شود و سپس دوخته و گلدوزی می شود.

چاپ پرچم تشریفات دیجیتال

پرچم تشریفات دیجیتال از نمونه های جدید و مدرن چاپ پرچم است که در حال حاضر توجه بسیاری از مشتریان را نیز به خود جلب کرده، چرا که استفاده از پارچه ساتن برای طراحی و چاپ این پرچم باعث زیبایی دو چندان آن می شود.

شکل مخروطی در چاپ پرچم تشریفات دیجیتال با توجه به استفاده از پارچه ساتن به خوبی حفظ می شود.

از دیگر دلایل محبوبیت چاپ دیجیتال پرچم های تشریفات می توان به عدم محدودیت در چاپ لوگو یا طرح های سازمانی روی آن اشاره کرد.

همچنین چاپ پرچم تشریفات (دیجیتال) تمام رنگی یا زمینه سفید از دیگر قابلیت های ویژه این نوع روش چاپ است که باید به آن اشاره کرد. انتخاب پرچم های تشریفاتی دیجیتال (بدون ریشه) باعث ایستایی بهتر و در نتیجه جلوه بیشتر پرچم از نظر بیننده می شود. برای این پرچم ها از پایه چدنی با طرح پنجه شیری و خورشیدی استفاده می کنند.

مشخصات کلی پرچم تشریفات ساتن

 چاپ پرچم تشریفاتی با ساتن ریشه دار یکی از پرطرفدارترین سری پرچم های تشریفاتی موجود و قابل چاپ عمومی در بازار کشور می باشد که برای ارائه این محصول بر روی ساتن 12 کیلویی آمریکایی مرغوب و درجه یک نیز به صورت نفیس چاپ شده است. پارچه با ریشه های رنگی

پرچم های تشریفاتی ساتن ریشه دار در مجموعه چاپ مهام در سایز 150*90 سانتی متر به صورت یک رو و دو رو چاپ شده و با میله استیل و پایه شیری و خورشیدی ارائه شده است که طبیعتا پایه خورشیدی یک به دلیل استفاده از فلز بیشتر کمی گران تر است. است.

بیشتر بخوانید :  چاپ پرچم درفش کاویانی

زمان تحویل چاپ پرچم تشریفات ساتن ریشه دار

به طور معمول سفارشات چاپ روی پرچم در دفتر تهران 1 الی 3 روز کاری چاپ و آماده تحویل می باشد. چاپ معمولی 3 روز کاری و چاپ فوریه 1 روز کاری طول می کشد.

رنگ های ریشه موجود پرچم تشریفات ریشه دار

پرچم های رومیزی و تشریفات با رنگ های ریشه متنوعی ارائه می شود که شما مشتریان عزیز می توانید از بین رنگ های ریشه موجود، رنگی که مناسب لوگو و نوشته های خود و یا دوست دارید انتخاب کنید. رنگ های موجود پرچم عبارتند از: سفید،مشکی،قرمز،سبز،طلایی،زرد پرتغالی،آبی تیره

چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده

پرچم های تشریفاتی که در ابعاد بزرگ طراحی و چاپ می شوند.

به طور معمول روی پایه هایی با ارتفاع حداقل 2 قرار می گیرند. این موضوع باعث افزایش سطح دید پرچم می شود.

پرچم تشریفات ایران ریشه دار

پرچم تشریفاتی به معنای زیباسازی است، در واقع از این پرچم برای تزیین، زیباسازی و تزیین یک سازمان یا سازمان، موسسه و شرکت استفاده می شود. برای اطلاع از این نوع پرچم با کارشناسان چاپ مهمام در تماس باشید

چاپ پرچم تشریفات لمینت

پرچم-تشریفات-لمینت

این پرچم یکی از شیک ترین و شکیل ترین پرچم تشریفات در بازار است. در پشت این پرچم یک ورق طلق گذاشته می شود که باعث ایستایی بهتر آن روی میله پرچم می شود. این پرچم از سایر پرچم ها بهتر می ایستد و مشکلات وارفتگی پرچم های تشریفاتی از جنس ساتن را ندارد.

برای دوختن پرچم لمینت از پارچه های ساتن مات استفاده می شود. پشت این پرچم ها از جنس ورق لمینت است که این ورق لمینت باعث خوش فرمی پرچم می شود.

یکی دیگر از خدمات چاپ مهام به عنوان بهترین مرکز چاپ پرچم تشریفات در تهران چاپ پرچم تشریفات ایران پرچم سایر کشورها و پرچم هایی با طرح لوگو یا برند آن با ریشه رنگی است که علاوه بر خوش فرم بودن به آن ظاهری چشم گیر و جذاب می بخشد.

مشخصات چاپ پرچم تشریفات لمینت

  • ابعاد قابل چاپ پرچم : ۱۵۰*۹۰ سانتیمیتر به صورت افقی
  • جنس پارچه پرچم : ساتن مات پشت کار لمینت
  • نوع پایه : چدنی شیری و خورشیدی
  • نوع چاپ : به صورت یک رو
  • رنگ زمینه پرچم: سفید
  • نوع ریشه: هم با ریشه رنگی و هم بدون ریشه

چاپ پرچم تشریفات مخمل

همانطور که اشاره شد بیشتر برای تولید و چاپ پرچم تشریفات از پارچه های با جنس ساتن استفاده می شود اما اگر بخواهید پرچم تشریفات خاص و مجللی داشته باشید بهتر است پارچه آن از جنس مخمل باشد.

 

چاپ پرچم تشریفات ایران

بسیاری از شرکت ها و ارگان های بزرگ، هتل ها، ادارات خصوصی و دولتی و … علاوه بر استفاده از پرچم متناسب با فعالیت خود، از پرچم تشریفات ایران نیز استفاده می کنند. زیرا به خوبی می دانند اعتبار دو چندان به آن ها می دهد و فضای کاری را رسمی تر جلوه می دهد.

چاپ پرچم تشریفات اختصاصی

این نوع پرچم تشریفات باید به گونه ای باشد که نظر دیگران را به خود جلب کند به همین دلیل طراحی آن به صورتی است که پس زمینه آن سفید است و لوگو شرکت در مرکز آن قرار می گیرد.

 

چاپ پرچم تشریفات مخروطی

از پرچم مخروطی بیشتر در نمایش برند ها و معرفی شرکت ها استفاده می شود. معمولا از جنس ساتن با ضخامت زیاد برای تولید پرچم تشریفات مخروطی استفاده می شود به همین دلیل ایستایی خوبی دارد و دیگر نیازی به وجود طلق  ندارد.

چاپ پرچم تشریفات لیزری

پرچم تشریفات لیزری به دلیل ظاهر مدرنی که دارد طرفداران زیادی دارد. جنس پارچه ای که برای تولید این نوع پرچم تشریفات به کار می رود، ساتن مرغوب و به شکل ایستاده است. چاپ پرچم تشریفات لیزری به صورت یک رو است و می توان با ریشه یا بدون ریشه آن را تولید کرد.

 

ویژگی چاپ پرچم تشریفات لیزری

معمولا اندازه ای که برای چاپ پرچم تشریفات لیزری در نظر می گیرند 90*150 یا 100*70 است. طراحی و چاپ پرچم  به صورت دیجیتال است و جوهری که برای چاپ لوگو یا نوشته و طرح استفاده می شود با سابلیمیشن است که بالاترین کیفیت جوهر را دارد به طوری که رنگ آن با شستشو و عوامل محیطی از بین نمی رود.

به طور معمول جنس پارچه ای که برای ساخت پرچم تشریفات لیزری استفاده می شود ساتن اعلا است و به صورت یک رو تولید می شود. طول پایه پرچم تشریفات لیزری ۲۳۰ سانتی متر است و جنس پایه چدن و نوع پایه آن پنجه شیری یا خورشیدی است که نمای بی نظیری به آن می دهد.

 

پرچم تشریفات نمایشگاهی

خیلی از شرکت ها و نمایشگاه ها برای جذب مخاطب و تبلیغات از پرچم تشریفات نمایشگاهی استفاده می کنند. اگر شما هم نماینده در نمایشگاه بزرگی هستید می توانید با استفاده از پرچم تشریفات نمایشگاهی غرفه مربوط به خود را نمای زیبایی را اضافه کنید.

 

چاپ پرچم تشریفات فوری

یکی دیگر از خدمات چاپ مرکز تخصصی چاپ مهام است که با استفاده از مدرن ترین دستگاه های چاپ انجام می شود. ما سفارش چاپ انواع پرچم تشریفات را بسته به فوریت کار در اسرع وقت به شما تحویل می دهیم و کیفیت بی نظیر آن را تضمین می کنیم.

 

تولید پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت

تولید-پرچم-تشریفات-با-بالاترین-کیفیت

طراحی و چاپ پرچم تشریفات با مرغوب ترین پارچه ها و تضمین کیفیت چاپ را از مرکز چاپ مهام بخواهید. فروش پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت و کادری از طراحان و چاپگران ماهر صورت می گیرد. برای خرید پرچم تشریفات کافی است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :  آموزش نصب پرچم رومیزی و پرچم تشریفات

چاپ مهام یکی از برترین تولیدکنندگان پرچم است و با بهره گیری از با کیفیت ترین ابزار ها، بهترین محصولات را به فروش می رساند. تمامی پرچم های به چاپ رسیده و تولید شده این مجموعه عمر بالایی دارند و رنگ و چاپ پرچم بعد از هر شستشو یا عوامل دیگر به راحتی از بین نمی روند. شما می توانید برای سفارش پرچم تشریفات از طریق راه های ارتباطی درج شده اقدام کنید.

 

مراحل و نحوه نصب پرچم تشریفات

1. بررسی نواری نگهدارنده که در قسمت راست پرچم وجود دارد
2. بررسی نوار دایره ای شکل به نام بندک در سمت بالایی نگدارنده وجود دارد
3. نصب بندک در بالای پایه پرچم و زیر تاج پایه پرچم
4. بستن یک طرف دیگر بندک به پیچ نگهدارنده ای که در سمت بدنه پایینی پایه پرچم قرار دارد
5. چک کردن خوانا بودن پرچمبعد از نصب
نکته : پرچم ایران تشریفات باید از سمت چپ خوانا باشد و باقی پرچم های دیگر کشور عا باید از سمت راست خوانایی داشته باشند.

 

ویژگی های پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم در علاوه بر موارد کاربردی در ظاهر پرچم نقش به سزایی دارد از این جهت معمولا در دو طرح و نقش خورشیدی و پنجه شیری استفاده می شود. جنس پایه پرچم، برنزی یا برنجی است که مجموعه چاپ مهام از باکیفیت ترین متریال پایه استفاده می کند . قطر پایه پرچم تشریفات حدودا 10 الی 20 سانتی متر است  و وزن آن 150 تا 400 گرم است.

زمان تحویل چاپ پرچم تشریفات لمینت

معمولا سفارش های چاپ مهام بین 1الی3روز کاری در دفتر تهران آماده تحویل می شوند.زمان تحویل ارائه شده برای تحویل سفارش در تهران می باشد و در صورت ارسال به شهرستان با توجه به روش ارسال این زمان به تحویل کلی سفارش اضافه می شود.

 

خرید پرچم تشریفات

 اگر قصد سفارش پرچم تشریفاتبرای شرکت یا سازمان خود با لوگویی مخصوص به خود را دارید و هیچ گونه اطلاعاتی برای طراحی در این زمینه ندارید با مجموعه چاپ مهام تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه مشاوره دهند شما به طور کاملا رایگان در مجموعه ما مشاوره می شوید و با خیال راحت تمامی مراحل چاپ پرچم خود را به چاپ مهام بسپارید تجربه بهترین خرید را با مجموعه ما خواهید داشت.

 

قیمت پرچم تشریفات

محاسبه هزینه های مرتبط با چاپ پرچم تنها با توجه به جنس پارچه انجام نمی شود، فاکتورهای مهمی در تعیین این هزینه ها موثر هستند که از مهم ترین آن ها باید به کیفیت چاپ، نوع چاپ و البته تجربه مجموعه چاپ برای تولید محصولی درجه یک و کاملا باکیفیت اشاره کرد.
امکان دریافت لیست قیمت پرچم های تشریفاتی از جمله موضوعاتی است که نگرانی درباره اطلاع از آخرین تعرفه های چاپ برای مشتریان را برطرف می کند.
به همین منظور می توانید جهت دریافت قیمت پرچم ایستاده تشریفات و همچنین لیست قیمت پرچم تشریفات با کارشناسان چاپ مهام در تماس باشید. فراموش نکنید که نوع پس زمینه پرچم (سفید یا رنگی) از جمله پارامترهای مؤثر در قیمت چاپ پرچم تشریفات است. قیمت ها همچنین در صورت سفارش اختصاصی طرح چاپ پرچم تشریفات متفاوت خواهد بود.

قیمت پرچم تشریفات ایستاده

عوامل زیادی برقیمت پرچم دارد  ماند نوع پارچه،سایز پرچم، پایه ای که مشتری انتخاب می کند تاثیر مستقیم روی افزایش یا کاهش محصول می گذارد.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی چاپ مهام تماس بگیرید

قیمت پرچم تشریفات لمینت

هزینه پرچم تشریفات لمینت به عوامل زیادی بستگی دارد. مانند سایز،نوع دوخت،نوع پارچه و… دادر میتوانید برای دانستن دقیق قیمت با کاشناسان چاپ مهام تماس بگیرید

کلام آخر

چاپ پرچم در بین بسیاری از روش های پرطرفدار جهت انجام تبلیغات یا اهداف بازاریابی به عنوان روشی کاملا کاربردی و اثربخش شناخته می شود.

چاپ پرچم تشریفاتی فوری از جمله انواع روش هایی است که می توان به آن اشاره کرد.
در این روش مدت زمان ثبت سفارش چاپ توسط مشتری تا زمان تحویل بسیار کوتاه بوده و بنابراین کیفیت اصلی ترین موضوعی است.

مشتریان باید در صورت انتخاب گزینه چاپ فوری پرچم تشریفات به آن توجه نمایند. چاپ مهام در تهران با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه طراحی و چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی، پرچم رومیزی، تشریفات و … یکی از اصلی ترین مراکز چاپ پرچم های باکیفیت در ایران (تهران) به شمار می رود.

تعرفه های تعیین شده در مرکز چاپ مهام کاملا منطبق با تعرفه های 1400 بوده است. از این حیث مشتریان می توانند اطمینان کاملی نسبت به دریافت فاکتور هزینه های چاپ پرچم داشته باشند. برای ثبت سفارش چاپ پرچم تشریفات و چاپ پرچم ساحلی در مجموعه مهام می توانید همین حالا با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

سوالات متداول در رابطه با چاپ پرچم تشریفات

قیمت چاپ روی پرچم تشریفات چقدر است؟

همان طور که در مقاله گفته شد عواملی چون نوع و کیفیت چاپ و جنس پارچه روی هزینه چاپ انواع پرچم تشریفات تاثیر می گذارد. اما ما در مرکز چاپ مهام مناسب ترین قیمت را اعلام می کنیم

ابعاد استاندارد پرچم تشریفات لمینت چقدر است؟

ابعاد پرچم تشریفات لمینت 150*90سانتی متر و با امکان چاپ دو روست.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده کدامند؟

پارچه مخمل و پارچه ساتن بهترین انتخاب برای این نوع پرچم ها هستند.

44 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.