چاپ پرچم تشریفاتی


5/5 - (5 امتیاز)

پرچم تشریفات به معنی زینت دهنده است در واقع  این پرچم برای تزئین، زیبایی و زینت یک سازمان یا ارگان، نهاد و شرکت به کاربرده می شود. معمولا هر سازمان و نهادی یا هر شرکت و هر کسب وکاری با طراحی لوگو مرتبط، نمادی را برای خود انتخاب می کند چون لوگو و نشان مهم ترین عنصر برای هر شرکت و سازمان است که به عنوان هویت بصری برای تبلیغات به کار گرفته می شود. برای نمایش آرم به عنوان مهم ترین بخش هویت بصری، از روش های مختلف تبلیغاتی استفاده می شود که یکی از اصلی ترین آن ها چاپ پرچم می باشد. در ادامه این مقاله از چاپ مهام به شکل مفصل درباره مراحل چاپ پرچم تشریفات بحث خواهیم کرد.

چاپ پرچم تشریفاتی با کیفیت

کیفیت مهم ترین رکن در چاپ پرچم های تشریفاتی به شمار می رود. پرچم تشریفات ساتن (مات) از جمله محبوب ترین انواع پرچم هایی است که بسیاری از شرکت ها و سازمان در مناسبت های مختلف با طراحی لوگو یا آرم مخصوص خود روی آن ها، جلوه ای ویژه از خود را به نمایش می گذارند.

امکان چاپ پرچم تشریفات بزرگ با پس زمینه سفید و پس زمینه رنگی وجود دارد، بنابراین مشتریان با توجه به نوع کاربرد این پرچم رنگ پس زمینه را مشخص می کنند.

این پرچم ها به منظور افزایش هر چه بهتر نما و ظاهر، ریشه دوزی می شوند، همچنین قابلیت شستشو از دیگر موضوعاتی است که می توان به آن برای معرفی این پرچم ها اشاره کرد.

هر چند که مراحل چاپ پرچم از نظر بسیاری از مشتریان، مراحلی ساده است که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود، اما مهارت، تجربه و البته دقت در چاپ پرچم پارامترهای مهمی است که کیفیت پرچم چاپ شده را مشخص خواهد کرد.

جنس پارچه مورد استفاده برای دوخت و چاپ طرح یا لوگو شرکت از جمله موضوعاتی است که در ایستایی هر چه بهتر پرچم های تشریفاتی مؤثر خواهد بود. از انواع روش چاپ پرچم تشریفات می توان به روش چاپ دیجیتال و همینطور روش سیلک اشاره کرد.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم تشریفات ایستاده پارچه مخمل و ساتن است.

مشخصات پرچم تشریفات

ابعاد پرچم تشریفاتی نسبت به پرچم های دیگر بزرگ‌تر است و این امر باعث می شود که نشان و نماد به خوبی در معرض دید مخاطب باشد. ابعاد پارچه ای که برای این نوع پرچم در نظر گرفته می شود. حدود 90 در150 سانتی‌متر است و از قسمت عرض کمتر توسط یک بند به پایه پرچم وصل می شود. چاپ پرچم تشریفات نیز می تواند به صورت لوگو وسط با پس زمینه سفید یا به صورت چاپ تمام صفحه به صورت یک رو یا دو رو باشد.

 پایه پرچم تشریفات میله ای ایستاده است که قابلیت تنظیم ارتفاع آن تا 2 متر است. این میله ها که برای پرچم ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند در رنگ های طلایی خورشیدی و نقره ای موجود هستند. سایز پرچم تشریفات در مقایسه با پرچم های دیگر نسبتا بزرگ هستند که در رنگ ها و طرح ها و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

اهمیت چاپ پرچم تشریفاتی جذاب

چاپ پرچم تشریفات جذاب یکی از مهم ترین عوامل در بازاریابی مستقیم برند یا محصولاتی است که قصد تبلیغ آن را دارید. این نوع از پرچم ها می توانند در محیط های مختلف حتی با فضایی محدود به صورت ایستاده قرار بگیرند.

در نتیجه به خوبی در معرض دید افراد قرار می گیرند. میزان تاثیرگذاری روانی پرچم ها به عنوان یک روش تبلیغاتی مستقیم بالا بوده و نمی توان اهمیت آن را انکار نمود.

برای جذابیت هر چه بیشتر این نوع از پرچم ها، امکان استفاده از پارچه های ساتن مات یا براق وجود دارد، البته نقش پایه انتخاب شده برای پرچم تشریفات نقش حائز اهمیتی است.

استفاده از پرچم های مخروطی با هدف تبلیغات یا نمایش لوگو نیز امکانپذیر است. مناسب ترین پایه پرچم تشریفات پایه های پنجه شیری و خورشیدی است.

این پایه ها به واسطه برخوردار بودن از درخشندگی، زیبایی و همچنین دوام بالا باعث افزایش استفامت پرچم و ایستایی رضایت بخش آن می شود.

در صورت برخورد اشیا یا افراد با پرچم های تشریفاتی که روی پایه شیر و خورشیدی قرار گرفته اند، امکان آسیب دیدگی هر یک از موارد یاد شده و البته پرچم، بسیار ناچیز است.

 

سفارش چاپ پرچم تشریفاتی

در صورتی که متقاضی سفارش چاپ پرچم تشریفات هستید می توانید با بررسی نمونه های چاپ شده در مراکز مختلف بهترین و مناسب ترین نوع پرچم را انتخاب نمایید.

فراموش نکنید که کاربرد بسیاری از پرچم ها ارتباط مستقیمی با کیفیت چاپ پرچم دارد، به این معنا که هر چه کیفیت چاپ بیشتر باشد، می توانید شاهد تاثیرگذاری بیشتر پرچم ها نیز باشید.

سفارش آنلاین چاپ پرچم تشریفات از ساده‌ترین روش هایی است که متقاضیان یا مشتریان می توانند با استفاه از آن علاوه بر ثبت سفارش و عدم نیاز به حضور در مرکز چاپ، از تعرفه ها، تیراژ تولید و همینطور کیفیت چاپ مطلع شوند.

سفارش اینترنتی چاپ پرچم تشریفات از جمله روش های مقرون به صرفه ای است که با انتخاب آن می توانید در زمان، وقت و انرژی به شکلی ملموس صرفه جویی کنید.

بزرگ ترین مرکز چاپ پرچم تشریفاتی در تهران

مجموعه های چاپ پرچم تشریفات در تهران متعدد و متنوع هستند، کیفیت کار هر یک از مجموعه ها با توجه به تعرفه ها و نمونه کارهای انجام شده به خوبی قابل ارزیابی است.

اما در بین بسیاری از مراکز “مجموعه چاپ مهام” یکی از بزرگ‌ترین مجموعه های فعال در حوزه چاپ پرچم تشریفات در تهران است. چاپ فوری پرچم تشریفات از اصلی ترین خدماتی است که به مشتریان در این مرکز ارائه می شود.

  • چاپ پرچم تشریفات در شمال تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در جنوب تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در شرق تهران
  • چاپ پرچم تشریفات در جنوب تهران

 

چاپ سریع پرچم تشریفات

پرچم های تشریفاتی به طور معمول اولین انتخاب برای برگزاری همایش ها، مراسم، جشن یا عزاداری های رسمی است که توسط ارگان ها و شرکت های خصوصی یا دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

این پرچم ها با دارا بودن 8 رنگ متنوع (8 رنگ ریشه) انتخابی معقول برای ثبت لوگو یا آرم تجاری و تبلیغاتی پربازده به شمار می روند. چاپ سریع پرچم تشریفات یکی از خدمات مهمی است که بسیاری از مجموعه های چاپ از جمله چاپ مهام با بهترین کیفیت آن را به مشتریان ارائه می نماید.

انواع پرچم تشریفاتی

پرچم تشریفات ساتن

پرچم-تشریفات-ساتن

پارچه ای که برای پرچم تشریفات استفاده می شود معمولا از ساتن است که پارچه نسبت به کیفیت پارچه طبقه‌بندی می شود. پارچه ساتن درجه یک و درجه دو و ساتن براق است که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. برای خرید پرچم تشریفات ساتن می توان هر نوع پارچه ای را نسبت به کاربردش انتخاب کرد مثلا برای تشریفات ملی باید از ساتن درجه یک استفاده کرد.

 

چاپ پرچم تشریفات دیجیتال

پرچم تشریفات دیجیتال از نمونه های جدید و مدرن چاپ پرچم است که در حال حاضر توجه بسیاری از مشتریان را نیز به خود جلب کرده، چرا که استفاده از پارچه ساتن برای طراحی و چاپ این پرچم باعث زیبایی دو چندان آن می شود.

شکل مخروطی در چاپ پرچم تشریفات دیجیتال با توجه به استفاده از پارچه ساتن به خوبی حفظ می شود.

از دیگر دلایل محبوبیت چاپ دیجیتال پرچم های تشریفات می توان به عدم محدودیت در چاپ لوگو یا طرح های سازمانی روی آن اشاره کرد.

همچنین چاپ پرچم تشریفات (دیجیتال) تمام رنگی یا زمینه سفید از دیگر قابلیت های ویژه این نوع روش چاپ است که باید به آن اشاره کرد. انتخاب پرچم های تشریفاتی دیجیتال (بدون ریشه) باعث ایستایی بهتر و در نتیجه جلوه بیشتر پرچم از نظر بیننده می شود. برای این پرچم ها از پایه چدنی با طرح پنجه شیری و خورشیدی استفاده می کنند.

چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده

پرچم های تشریفاتی که در ابعاد بزرگ طراحی و چاپ می شوند.

به طور معمول روی پایه هایی با ارتفاع حداقل 2 قرار می گیرند. این موضوع باعث افزایش سطح دید پرچم می شود.

 

چاپ پرچم تشریفات لمینت

پرچم-تشریفات-لمینت

این پرچم یکی از شیک ترین و شکیل ترین پرچم تشریفات در بازار است. در پشت این پرچم یک ورق طلق گذاشته می شود که باعث ایستایی بهتر آن روی میله پرچم می شود. این پرچم از سایر پرچم ها بهتر می ایستد و مشکلات وارفتگی پرچم های تشریفاتی از جنس ساتن را ندارد.

برای دوختن پرچم لمینت از پارچه های ساتن مات استفاده می شود. پشت این پرچم ها از جنس ورق لمینت است که این ورق لمینت باعث خوش فرمی پرچم می شود.

یکی دیگر از خدمات چاپ مهام به عنوان بهترین مرکز چاپ پرچم تشریفات در تهران چاپ پرچم تشریفات ایران پرچم سایر کشورها و پرچم هایی با طرح لوگو یا برند آن با ریشه رنگی است که علاوه بر خوش فرم بودن به آن ظاهری چشم گیر و جذاب می بخشد.

 

 

چاپ پرچم تشریفات فوری

یکی دیگر از خدمات چاپ مرکز تخصصی چاپ مهام است که با استفاده از مدرن ترین دستگاه های چاپ انجام می شود. ما سفارش چاپ انواع پرچم تشریفات را بسته به فوریت کار در اسرع وقت به شما تحویل می دهیم و کیفیت بی نظیر آن را تضمین می کنیم.

 

تولید پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت

تولید-پرچم-تشریفات-با-بالاترین-کیفیت

طراحی و چاپ پرچم تشریفات با مرغوب ترین پارچه ها و تضمین کیفیت چاپ را از مرکز چاپ مهام بخواهید. فروش پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت و کادری از طراحان و چاپگران ماهر صورت می گیرد. برای خرید پرچم تشریفات کافی است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 

قیمت پرچم تشریفات

محاسبه هزینه های مرتبط با چاپ پرچم تنها با توجه به جنس پارچه انجام نمی شود، فاکتورهای مهمی در تعیین این هزینه ها موثر هستند که از مهم ترین آن ها باید به کیفیت چاپ، نوع چاپ و البته تجربه مجموعه چاپ برای تولید محصولی درجه یک و کاملا باکیفیت اشاره کرد.

امکان دریافت لیست قیمت چاپ پرچم تشریفات از جمله موضوعاتی است که نگرانی درباره اطلاع از آخرین تعرفه های چاپ برای مشتریان را برطرف می کند.

به همین منظور می توانید جهت دریافت لیست قیمت پرچم تشریفات با کارشناسان چاپ مهام در تماس باشید. فراموش نکنید که نوع پس زمینه پرچم (سفید یا رنگی) از جمله پارامترهای مؤثر در قیمت چاپ پرچم تشریفات است. قیمت ها همچنین در صورت سفارش اختصاصی طرح چاپ پرچم تشریفات متفاوت خواهد بود.

کلام آخر

چاپ پرچم در بین بسیاری از روش های پرطرفدار جهت انجام تبلیغات یا اهداف بازاریابی به عنوان روشی کاملا کاربردی و اثربخش شناخته می شود.

چاپ پرچم تشریفاتی فوری از جمله انواع روش هایی است که می توان به آن اشاره کرد.
در این روش مدت زمان ثبت سفارش چاپ توسط مشتری تا زمان تحویل بسیار کوتاه بوده و بنابراین کیفیت اصلی ترین موضوعی است.

مشتریان باید در صورت انتخاب گزینه چاپ فوری پرچم تشریفات به آن توجه نمایند. چاپ مهام در تهران با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه طراحی و چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی، پرچم رومیزی، تشریفات و … یکی از اصلی ترین مراکز چاپ پرچم های باکیفیت در ایران (تهران) به شمار می رود.

تعرفه های تعیین شده در مرکز چاپ مهام کاملا منطبق با تعرفه های 1400 بوده است. از این حیث مشتریان می توانند اطمینان کاملی نسبت به دریافت فاکتور هزینه های چاپ پرچم داشته باشند. برای ثبت سفارش چاپ پرچم تشریفات و چاپ پرچم ساحلی در مجموعه مهام می توانید همین حالا با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

سوالات متداول در رابطه با چاپ پرچم تشریفات

قیمت چاپ روی پرچم تشریفات چقدر است؟

همان طور که در مقاله گفته شد عواملی چون نوع و کیفیت چاپ و جنس پارچه روی هزینه چاپ انواع پرچم تشریفات تاثیر می گذارد. اما ما در مرکز چاپ مهام مناسب ترین قیمت را اعلام می کنیم

ابعاد استاندارد پرچم تشریفات لمینت چقدر است؟

ابعاد پرچم تشریفات لمینت 150*90سانتی متر و با امکان چاپ دو روست.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم تشریفاتی ایستاده کدامند؟

پارچه مخمل و پارچه ساتن بهترین انتخاب برای این نوع پرچم ها هستند.

30 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.
نیاز به مشاوره دارید ؟