چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده

چاپ-پرچم-تبلیغاتی-ایستاده 1

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر شرکت ها برای معرفی محصول یا فعالیت خود از پرچم های ایستاده تبلیغاتی استفاده می کنند. پرچم تبلیغاتی ایستاده یکی دیگر از محصولات مرکز چاپ مهام است که این شرکت به عنوان شرکت چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده شناخته می شود که در زمینه باکیفیت ترین پرچم ها  از نوع پرچم لمینت رومیزی ، پرچم بزرگ ، پرچم تشریفات ، پرچم اهتزاز و پرچم های ساحلی تبلیغاتی فعالیت می کند. اگر قصد خرید یا آشنایی با پرچم های تبلیغاتی ایستاده را دارید، بهتر با این پرچم ها بیشتر آشنا شوید.

هدف از چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده

پرچم ها روش بسیار خوبی برای جلب توجه دیگران به لوگو ، برند سازمان ها و شرکت ها هستند. پرچم های تبلیغاتی ایستاده با هدف معرفی برند یا محصولات شما و نمایش آن ها به کار برده می شوند.

 در واقع قراردادن این پرچم ها، پیام تبلیغاتی برند یا محصول شرکت شما را به چشم بینندگان پرچم می رساند و یک نوع تبلیغات موثر در پیش برد کسب وکار شما به شمار می روند. این نوع پرچم های تبلیغاتی ایستاده اعتبار شرکت شما را افزایش می دهند و حس اعتماد و اطمینان در افراد به وجود می آورند.

ویژگی پرچم تبلیغاتی ایستاده

با نمایش و گذاشتن این پرچم ها و البته ویژگی های منحصر به فرد آن می توانید موفقیت کار خود را تضمین کنید. ویژگی پرچم تبلیغاتی عبارتند از :

  • چاپ به صورت یک رو یا دو رو
  • استحکام بالا
  • قابلیت استفاده از 12 نوع ریشه برای زیبایی بیشتر پرچم

 

بورس چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده

خرید پرچم از چاپ مهام به عنوان مرکز چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده بهترین راه سرمایه گذاری به شمار می رود. چاپ مهام با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ و روش های نوین چاپ و به کار گیری نیروهای جوان طراح و متخصص در زمینه طراحی و چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده مفتخر است اعلام دارد که در زمینه انواع چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده و معرفی برند شما همواره در کنار شماست. چاپ پرچم تبلیغاتی باکیفیت و زیبا را می توانید به این مرکز تخصصی چاپ بسپارید.

جنس پارچه پرچم  های تبلیغاتی 

در ساخت این پرچم های تبلیغاتی و برای اطمینان از حفظ کیفیت و دوام بالای پرچم در مقابل شرایط جوی مرغوب ترین پارچه ها به کار برده می شود. ساتن ماست آمریکایی یا ساتن 9 کیلویی بهترین و مرغوب ترین پارچه برای ساخت انواع پرچم تبلیغاتی ایستاده محسوب می شوند.

ابعاد چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده

معمولا پرچم های تبلیغاتی اندازه های استانداردی دارند.طول پایه پرچم تبلیغاتی ایستاده 230 سانتی متر است و در ابعاد 150*90 ساخته و چاپ می شوند .

قیمت چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده

عواملی چون جنس پارچه، نوع طرح، نوع و ضخامت پایه و ریشه دار بودن پرچم تعیین کننده قیمت پرچم تبلیغاتی ایستاده هستند. جهت استعلام هزینه چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده با بخش فروش مرکز چاپ مهام تماس بگیرید. همکاران ما به شما کمک می کنند که بسته به سلیقه، نیاز و بودجه تان بهترین نوع پرچم را تهیه کنید.

چاپ پرچم ایستاده تبلیغاتی در تهران

اگر کسب و کار شما در داخل تهران است و به زودی قرار است نمایشگاه یا سمینار بزرگی برگزار کنید یا در زمینه تبلیغات و فروش فعالیت دارید، می توانید بهترین پرچم های ایستاده تبلیغاتی با مرغوب ترین پارچه و بهترین طرح و بالاترین سطح کیفی از چاپ مهام سفارش بدهید.

سخن آخر

برای تهیه بهترین پرچم تبلیغاتی ایستاده از چاپ مهام شما می توانید از طریق شماره های داخل سایت با ما تماس بگیرید. اگر قصد دارید طرح خاصی مانند لوگوی خاصی را روی پرچم چاپ کنید می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید. تا با چاپ آن روی پرچم چشم همه بینندگان را مجذوب خود کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.
نیاز به مشاوره دارید ؟