چاپ انواع پرچم اهتزاز

4.6/5 - (5 امتیاز)

پرچم اهتزاز یکی از انواع پرچم هایی است که در ابعاد مختلف به صورت عمودی و یا افقی طراحی و چاپ و روی میله و یا پایه‌های بلندی نصب شده و در قسمت بیرونی ساختمان ها جای ساز می‌گردند.

نصب پرچم اهتزاز به دلیل چشم گیر بودن زیبایی خیره کننده ای به شهر می بخشد. پرچم اهتزاز در واقع نمادی از هویت کشور، شرکت یا برند خاص است که در مکان های پر رفت و آمد نصب می شود. پرچم اهتزاز در واقع نمادی از هویت کشور، شرکت یا برند خاص است که در مکان های پر رفت و آمد نصب می شود. چاپ پرچم اهتزاز نه تنها ویژگی تبلیغاتی برای شما دارد بلکه باعث شکوه و عظمت برند شما می شود. حتما شما هم متوجه شده اید که نصب پرچم های اهتزاز به دلیل چشمگیر بودن، زیبای شهر را دو چندان می کنند. سفارش پرچم اهتزاز با طرح دلخواه در چاپ مهام مرکز چاپ پرچم اهتزاز در بالاترین کیفیت و زیبایی هر چه تمام تر امکان پذیر می باشد.

به اهتزاز در آوردن پرچم از زمان قدیم تا به امروز نشانه شکوه و اقتدار بوده است. در زمان های دور از پرچم برای جنگ ها استفاده می شده که لشکریان دشمن آن را بعد از شکست به زمین می انداختند و آتش می زدند. طراحان متخصص و خبره در مرکز تخصصی چاپ مهام چاپ پرچم اهتزاز در انواع و جنس مختلف پارچه طراحی و تولید می کنند و این شرکت جز نام آوران در عرصه چاپ شناخته می شود.

مرکز تخصصی چاپ مهام در تهران

پرچم-اهتزاز-کشورها 11

این مرکز تخصصی با به کارگیری بهترین جنس پرچم اهتزاز و مرغوبیت پارچه و کیفیت چاپ نسبت به چاپ پرچم اهتزاز اقدام می کند. در واقع پارچه به کار رفته در انواع پرچم اهتزاز از جنس ساتن اعلاء و کیفیت چاپ در بهترین حالت ممکن انجام می شود و در بالاترین سطح قرار دارد. ثبت سفارش به صورت خرید اینترنتی پرچم اهتزاز و به شکل حضوری نیز امکان پذیر می باشد.

پرچم اهتزاز چیست؟

برای تبلیغات شهری و در فضای باز با به افراشتن این پرچم ها هویت یا نماد یک شرکت یا سازمان را به نمایش در می آورند. پرچم تبلیغاتی نمادی از کسب و کار شماست که توجه بسیاری از بازدید کنندگان را به خود جلب خواهد کرد.

از این پرچم ها بر سر در دانشگاه ها، مراکز دولتی، سفارتخانه ها یا بر سر مساجد مختلف استفاده می شود. هم چنین از دیگر کاربرد چاپ پرچم اهتزاز می توان بر ورودی شهرها و مجموعه ها و نمایندگی های مختلف و میدان های ورزشی نام برد.

ویژگی پرچم اهتزاز

این نوع پرچم روی پاهای بلند ساخته می شوند که از مقاومت بالایی در شرایط آب و هوایی برخوردارند و بسیار سبک هستند که یک وزش باد ملایم به شکوه و زیبایی آن ها می افزاید.

انواع مختلف پرچم اهتزاز

انواع-مختلف-پرچم-اهتزاز

در قسمت پایین از انواع پرچم اهتزاز با توجه به نوع کاربرد نام برده ایم:

 • پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم های که شرکت ها ویا کمپانی ها به صورت عمودی یا افقی با نماد یا لگوی کمپانی خود چاپ می کنند و بر سر در نمایشگاه ها ،شرکت ها و…. می زنند جزء پرچم های تبلیغاتی اهتزاز به حساب می آیند.

 • پرچم مناسبتی اهتزاز

پرچم هایی که صاحبان کسب و کار برای اینکه در ذهن مشتریان ماندگار شوند  چاپ می کنند  جزء پرچم های مناسبتی اهتزاز به شمار می آیند.

 • پرچم عمودی اهتزاز

این پرچم ها به حالت واترپانچ برای نصب روی میله پرچم اهتزاز و  به گونه ای دوسر جای چوب برای نصب روی واتر بندهاکاربرد دارند. پرچم اهتزاز عمودی محرم یکی از انواع پرچم های عمودی  اهتزاز پر طرفدار می باشد.

 

 • پرچم مذهبی اهتزاز

پرچم هایی که در ایام محرم و صفر و اعیاد در شهرها، بالای مساجد و سر در هئیت ها نصب می شوند جزء پرچم های اهتزاز مذهبی به حساب می آیند.

 • پرچم افقی اهتزاز

این پرچم به صورت جای چوب و واتر پانج کاربرد دارد.

 • پرچم اهتزاز کشورها

پرچم هایی که نماد کشورها بر روی آنها چاپ شده اند پرچم اهتزاز کشورها به شمار می آیند مانند پرچم اهتزاز  ایران .

 • پرچم اهتزاز محرم

در ماه محرم بیشتر از این نوع پرچم استفاده می شود در رنگ های مشکی،سبز و قرمز. در ماه محرم به دلیل آن که فروش پرچم محرم افزایش می‌یابد، بیشتر از این نوع پرچم استفاده می شود که اغلب در رنگ های مشکی،سبز و قرمز وجود دارد.

 • پرچم اهتزاز ورزشی

  انواع پرچم های اهتزار با برندهای باشگاه های ورزشی  با سلیقه مشتری و لگوی دلخواه در چاپ مهام طراحی  و به چاپ می رسد.پرچم اهتزار دو تیم استقلال و پرسپولیس از پرطرفدارترین ها می باشند. پرچم اهتزار ورزشی در اندازه های مختلف قابل سفارش می باشد.

 • پرچم اهتزاز اختصاصی

این پرچم هم به صورت افقی و هم عمودی تولید می شود.همانطور که از نام این پرچم مشخص است به طور اختصاصی و با طرح سفارشی برای مشتری این نوع پرچم تولید می شود.معمولا از این پرچم برای تبیلغات استفاده می شود این پرچم تاثیر چشمگیری در برندینگ دارد و باعث می شود لگوی شما به مدت طولانی در ذهن ها باقی بماند.از پرچم اهتزار میتوان به عنوان هدیه هم استفاده کرد .

بیشتر بخوانید :  چاپ پرچم تبلیغاتی

 

ابعاد پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز به دو صورت عمودی و افقی تهیه می‌شوند و ابعاد آنها بسته به سفارش مشتری متغیر می‌باشد، و می‌توان گفت از ابعاد حدودی 120 در 70 سانتی‌متر شروع و تا ابعاد 22 در 11 متر نیز ادامه دارند، بهتر است بدانید که ابعاد پرچم اهتزاز متناسب با اندازه میله تعیین می‌گردد. سایز پرچم اهتزاز تخصصی چاپ مهام کاملا استاندارد است. اندازه پرچم اهتزاز ساخت مرکز تخصصی چاپ مهام در سایزهای افقی و عمودی و البته سایز سفارشی به شرح زیر می باشد:

 • ابعاد استاندارد پرچم های افقی: 120*70 ، 150*90، 170*100، 210*120، 240*140
 • ابعاد استاندارد عمودی: 200*100، 300*100، 400*100، 400*150، 500*150
 • ابعاد سفارشی: به دلخواه در هر سایز و ابعادی

در صورت تمایل به کسب اطلاعات دقیق‌تر در رابطه با ابعاد متنوع این نوع پرچم می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز فروش پرچم اهتزاز تماس بگیرید.

 

اندازه میله پرچم اهتزاز

اندازه-میله-پرچم-اهتزاز-

اندازه میله پرچم اهتزاز بسته به موقعیت و محلی که پرچم قرار است در آن نصب شود متغیر است اما به طور کلی می توان گفت از 4 الی 15 متر متغییر است.

 

جنس پارچه پرچم اهتزاز

 با توجه به اینکه پرچم اهتزاز در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در معرض عوامل جوی می باشد لازم است که در انتخاب جنس پارچه دقت بیشتری شودو از پارچه هایی که دارای مقاوت بالایی در برابر شرایط جوی هستند استفاده شود مانند پارچه ساتن ، فلامنت و پارچه ژرسه.

 

طراحی پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز را می توان در طرح های مختلف سفارش داد و میتوان روی پرچم اهتزاز ،لگو،شعار تبلیغاتی و….چاپ کرد. در مجموعه چاپ مهام  چاپ پرچم اهتزاز توسط افراد متخصص و مجرب انجام میشود.

چاپ انواع پرچم اهتزاز

چاپ ها انواع مختلفی دارند که شامل: چاپ دستی یا دیجیتال، یک رو و دورو معمولی یا ریشه دار تکی یا دوبل می شوند. پرچم اهتزاز از نظر سایز و جنس پارچه و موارد دیگر تنوع بسیار زیادی دارد.

مرکز تخصصی چاپ مهام مفتخر است که محصولاتی را در اختیار مشتری  می گذارد که مطابق با سلایق افراد مختلف باشد. انواع مختلف پرچم اهتزاز از نظر جنس پارچه و کاربرد شامل موارد زیر می شود:

 • ساتن چینی
 • ساتن 9 کیلویی
 • پرچم اهتزاز ایران
 • پرچم اهتزاز تبلیغاتی
 • پرچم اهتزاز مناسبتی
 • پرچم اهتزاز کشورها

چاپ مهام یک مرکز چاپ پرچم اهتزاز در تهران است که در تولید انواع مختلف پرچم ها از جمله پرچم اهتزاز فعالیت دارد، از انواع پرچم های اهتزاز قابل چاپ در این مرکز می توان موارد زیر را نام برد:

 • پرچم اهتزاز ایران که برای نشان دادن نماد کشور در اکثر نقاط ایران در بخش های مختلف به اهتزاز درآورده می‌شود.
 • پرچم اهتزاز محرم که در ایام محرم و صفر و بیشتر به رنگ مشکی و در طرح‎‌های مختلف چاپ شده و در مکان های متعدد شهر به اهتزاز درآورده می‌شود.
 • پرچم اهتزاز مذهبی که بیشتر به رنگ‌های سبز، مشکی و قرمز چاپ شده و در مراسمات مذهبی مختلف به اهتزاز درمی‌اورند.
 • پرچم اهتزاز تبلیغاتی را نیز می‌توان در بخش های مختلف شهر مشاهده کرد که شهرداری در قبال دریافت مبلغی از سوی شرکت‌های مختلف پرچم های تبلیغاتی آنها را علاوه بر سر در شرکت مربوطه، یا محل‌های برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین المللی آنها در میادین و پل ها در نقاط مختلف شهر نصب می‌کنند.
 • پرچم اهتزاز ورزشی نیز از دیگر پرچم هایی است که در محل باشگاه‌ها، استادیوم‌ها و محل‌های برگزاری انواع مسابقات ورزشی نصب می‌گردد.
بیشتر بخوانید :  چاپ پرچم رومیزی ترکیه

 

کاربردهای چاپ انواع پرچم اهتزاز چیست؟

کاربردهای-چاپ-انواع-پرچم-اهتزاز

ساخت پرچم اهتزاز برای کاربردهای متفاوتی انجام می‌گیرد، قطعا همه ما پرچم‌های اهتزاز تبلیغاتی را در میادین یا روی پل‌ها و در فضاهای باز شهر به منظور تبلیغات دیده‌ایم که روی آنها نماد کشور، شهرداری و یا شرکت خاصی را چاپ کرده‌اند، این نوع پرچم‌ها را می توان در سردر مدارس، مساجد، سفارت خانه‌ها و … نیز مشاهده کرد.

از جمله محل های دیگری که پرچم اهتزاز در آن نصب می‌گردد می توان ورودی شهرها، میادین ورزشی، محل‌های برگزاری انواع سمینارها و کنفرانس‌ها، نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و تزئین خیابان‌ها زمان‌هایی که روسای سایر کشورهای خارجی سفر رسمی به ایران دارند را نام برد.

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

 

پرچم هایی که در میادین شهر یا جلوی فروشگاه ها به اهتزاز در می آید و کاربرد تبلیغاتی دارند، نوعی پرچم اهتزاز تبلیغاتی محسوب می شود. این پرچم ها هویت برند شما را به نمایش می گذارند و برای تبلیغ شرکت یا سازمان شما به کار می روند.

چاپ پرچم اهتزاز فوری دیجیتال

چاپ پرچم به شکل دیجیتال با سرعت بیشتری انجام می شود. البته کیفیت این نوع چاپ و تولید پرچم اهتزاز به شکل دیجیتال از روش های قدیمی بیشتر است. مرکز تخصصی چاپ مهام با روش کاملا دیجیتال و مدرن ترین دستگاه های چاپ پرچم اهتزاز می تواند بهترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما مشتریان عزیز بگذارد.

مرکز تخصصی چاپ مهام در زمینه انواع پرچم های اهتزاز فعالیت می کند. ساخت و طراحی پرچم اهتزاز عمودی و افقی , و پرچم اهتزاز محرم و مناسبتی ساخت پرچم اهتزاز تبلیغاتی و کشورها از تولیدات این مرکز چاپ پرچم اهتزاز در تهران محسوب می شود.

لازم به ذکر است که سفارش پرچم رومیزی و پرچم تشریفات و چاپ پرچم اهتزاز فوری نیز در این شرکت امکان پذیر می باشد. برای سفارش پرچم اهتزاز مذهبی و پرچم اهتزاز بزرگ و خرید پرچم اهتزاز به سایت ما مراجعه کنید و با شماره های درج شده داخل سایت تماس بگیرید. همکاران ما در قسمت فروش به خوبی شما را راهنمایی می کنند.

طراحی و چاپ پرچم اهتزاز

طراحی-و-چاپ-پرچم-اهتزاز

مرکز تخصصی چاپ مهام در زمینه چاپ انواع پرچم های اهتزاز فعالیت می کند. این مرکز چاپ و طراحی پرچم اهتزاز را به استفاده از تجهیزات چاپ مدرن و طرح هایی جدید و مطابق سلیقه مشتری در انواع مختلف عمودی و افقی محرم، مذهبی یا مناسبتی انجام می دهد.

 

ویژگی های یک پرچم اهتزاز ایده آل چیست؟

 انتخاب یک پارچه با کیفیت بالا برای دوخت پرچم بسیار اهمیت دارد؛ نوع بافت پارچه، مقدار ریزش و ضخامت آن مهم‌ترین تعیین کننده‌های کیفیت یک پارچه اعلا هستند. از جمله پارچه‌های مورد استفاده برای این منظور می‌توان به انواع ساتن چینی، ساتن ۹ کیلویی، ساتن مات اعلا، جیر و پارچه ژرسه درجه یک اشاره کرد که ساتن مات اعلا در میان آنها مناسب‌ترین است.

کیفیت بالای چاپ نیز از دیگر ویژگی‌هایی مهم تعیین کننده یک پرچم اهتزاز ایده آل است.  پرچم های اسیدی مقاومت 20 برابری در مقابل نور خورشید و اشعه یو وی از خود نشان می‌دهند و در برابر پارگی، نازک شدن و از بین رفتن رنگ به دلیل تابش نور خورشید مقاوم‌ترند.

بیشتر بخوانید :  تولید و فروش پرچم ایستاده ایران

داشتن قابلیت شستشو با مواد شوینده که رنگ خود را از دست ندهند از دیگر ویژگی های یک پرچم اهتزاز  ایده آل است.

مقاومت پارچه در برابر عواملی چون مواد اسیدی و قلیایی، مقاومت در برابر اشعه یو وی، مقاومت در برابر باد، مقاومت در برابر اجسام نوک تیز، مقاومت در حین دوخت، وزش بادهای سنگین و … نیز از دیگر مسائل تعیین‌کننده یک پرچم اهتزاز ایده آل می‌باشد.

به عنوان سخن آخر اینکه در میان انواع پرچم‌ها پرچم اهتزاز جزء بهترین پرچم‌ها به شمار می‌آید که خوشبختانه درسال‌های اخیر پیشرفت فراوانی در حوزه تولید این نوع پرچم ها در کشور داشته‌ایم.

شما  عزیزان می‌توانید برا کسب اطلاعات دقیق در رابطه با انواع پرچم‌های اهتزاز، قیمت و چگونگی نصب آنها با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما در مرکز چاپ انواع پرچم اهتزاز  مهام مطرح نموده و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

خرید پرچم اهتزاز

خرید پرچم اهتزاز

از آنجائیکه پرچم اهتزاز در مکان‌ها و فضاهای باز نصب می‌گردد بایستی به هنگام سفارش پرچم اهتزاز به مواردی چون، شرایط جوی منطقه، میزان وزش باد، میزان تابش خورشید و … توجه کرد. پس برای این منظور بهتر است قبل از اقدام به خرید با یکی از کارشناسان مرکز چاپ پرچم اهتزاز در چاپ مهام مشورت نمایید تا شما را در زمینه انتخاب جنس مناسب برای پرچم اهتزاز راهنمایی نمایند.

 

قیمت پرچم اهتزاز

هزینه پرچم اهتزاز به فاکتورهای متعددی چون جنس پارچه مصرفی، ابعاد و سایز پرچم، نوع چاپ و اینکه تک رو و یا دور باشد تعیین می‌شود. برخی از تولیدکنندگان انواع پرچم ها معمولا پرچم اهتزاز را به همراه میله آن به فروش می‌رسانند، بنابراین بسته به ارتفاع و جنس میله قیمت متفاوت خواهد بود.

چاپ‌ها نیز انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها چاپ دستی و یا دیجیتال، یک رو و یا دورو،  معمولی یا اسیدی را می توان نام برد، نحوه چاپ نیز قطعا روی کیفیت نهایی چاپ پرچم تاثیرگذار بود و نهایتا قیمت پرچم اهتزاز را بالا می برند.

نوع ریشه ها که به صورت تکی و یا دوبل دوخته شوند و همچنین نوع دوخت، که با نوار حلقه، واترپانچ و یا جای چوب دوخته شود نیز قطعا روی هزینه پرچم اهتزاز موثر خواهد بود.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و چگونگی محاسبه آن می توانید با شماره‌های موجود روی سایت تماس گرفته و قیمت‌ها را از کارشناسان ما در  مرکز چاپ پرچم اهتزاز مهام جویا شوید. همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از خدمات چاپ پرچم ساحلی نیز به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 

سوالات متداول چاپ پرچم اهتزاز

قیمت چاپ پرچم اهتزاز چقدر است؟

قیمت چاپ روی انواع پرچم های اهتزاز بر حسب نوع پارچه و ابعاد پرچم برآورد می شود. هم چنین ارتفاع میله نیز روی قیمت پرچم اهتزاز تاثیر می گذارد.

آیا شرکت چاپ مهام پرچم های اهتزاز ورزشی هم تولید می کند؟

شما هر طرحی که مطابق میل تان باشد را می توانید انتخاب کنید و ما آن را در بالاترین سطح کیفی برایتان چاپ می کنیم. البته که یکی از پرتقاضاترین پرچم های اهتزاز در این مرکز پرچم های اهتزاز ورزشی به شمار می رود

آیا پرچم های اهتزاز قابلیت شستشو دارند؟

تمام پارچه های به کار رفته در چاپ پرچم اهتزاز به شکل کاملا مرغوب و بدون آب رفتگی هستند و در مقابل شرایط جوی مقاوم می باشند.

آیا نصب پرچم های اهتزاز در این مرکز نیز امکان پذیر است؟

لازم به ذکر است که نصب این نوع پرچم ها به سهولت انجام می شود. هنگام تحویل پرچم به مشتری توضیحات لازم در خصوص نصب به مشتری داده می شود تا مشتری به راحتی بتواند کار نصب پرچم را انجام دهد.

11 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.