چاپ پرچم اهتزاز ایران

با ارزش ترین نوع پرچم برای هر کشوری پرچم ملی آنهاست. پرچم ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان سمبلی ارزشمند از کشورمان مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از کاربردی ترین نوع پرچم ایران، پرچم اهتزاز ایران است که عموما در اکثریت فضاهای شهری و محوطه های سازمانی و شرکتی مورد استفاده قرار میکیرد. در اکثریت مراسمات و تجمعات ملی، پرچم اهتزاز ایران به عنوان نماد همبستگی در میان جمعیت خود نمایی میکند که یکی از کاربردی ترین و پر مصرف ترین مکان و زمان استفاده از پرچم اهتزاز ایران و سایر محصولات تولید شده اعم از پرچم دستی ایران ، پرچم ریسه ای ایران و … در مراسمات با شکوه دهه فجر و روز 22 بهمن ماه می باشد که پرچم ایران به نشان همدلی برافراشته می شود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما همراه باشید.

چاپ پرچم اهتزاز ایران باید چگونه باشد؟

پرچم اهتزاز ایران علاوه بر استاندارد بودن ماهیت و طرح پرچم، باید دارای مشخصه های دیگری اعم از نسبت طول و عرض پرچم، دو طرفه بودن پرچم ایران و قابل شستشو بودن پرچم باشد. نسبت طوب به عرض پرچم 2:3 بوده و از سیستم چاپ با شابلون بهره میبرد. نوع رنگ مصرفی برای چاپ پرچم اهتزاز ایران به گونه ای بوده که رنگ از پارچه رد شده و طرح پرچم در هر دو طرف پارچه نمایان است. سپس با حرارت رنگ بر روی پارچه تثبیت می شود و به همین دلیل پرچم اهتزاز ایران قابل شستشو هستند.

پرچم اهتزاز ایران

ابعاد پرچم اهتزاز و سایز پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزازایران در ابعاد استاندارد 120*70 ، 150*90 ، 170*100 ، 210*120 ، 240*140 ، 200*100 ، 300*100 ، 400*100 ، 400*150 سانتی متر و …تولید می شود. مدل های تولید شده در پرچم ایران به صورت پرچم اهتزاز عمودی و پرچم اهتزاز افقی می باشد که بسته به نیاز شما قابلیت سرچوب شدن و نوار حلقه یا واتر پانچ را دارند.

مراحل تولید پرچم اهتزاز ایران

تولید پرچم اهتزاز ایران از ابتدا تا انتهای تولید، مراحل گوناگونی را پشت سر می گذارد. در ابتدا برش پارچه انجام شده و سپس واحد چاپ به صورت چاپ دستی و با استفاده از شابلون، طرح پرچم را بر روی پارچه چاپ می کنند. بعد از چاپ و خشک شدن رنگ، پرچم های تولید شده وارد اتاقک حرارت شده و با حرارت و بخار رنگ بر روی پارچه پرچم تثبیت می شود، سپس پرچم ها شسته شده و بعد از خشک کردن به بخش نهایی کار، یعنی واحد خیاطی پرچم تحویل می شود.

انواع پارچه پرچم اهتزاز

  1.  ساتن ( عمده تولیدات انجام شده بر روی این پارچه می باشد )
  2.  ژرسه ( در گذشته خیلی مورد استفاده قرار می گرفت ولی در تولیدات امروزی نه )

قیمت پرچم اهتزاز ایران

قیمت پرچم اهتزاز ایران بر مبنای سایز پرچم، نوع پارچه پرچم و تعداد سفارش شما متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت پرچم ها با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید پرچم اهتزاز ایران

نحوه خرید پرچم اهتزاز ایران ، پرچم رومیزی و اینکه چی بخریم؟ یا از کجا بخریم؟ نکنه ای با اهمیت است. پرچم اهتزاز ایران باید از جنس مرغوب و چاپ مناسب بهره ببرد که بتواند ماندگاری بالایی داشته باشد و نیاز شما را از خرید هر روزه پرچم مرتفع کند. تولید پرچم اهتزاز ایران در مجموعه تخصصی چاپ مهام به گونه ای است که بتواند رضایت شما را از خرید پرچم تان جلب نماید. تا آخر با شماییم.

پرچم اهتزاز ایران

فروش پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران عموما در تمامی سایزهای تولیدی پرچم، در انبار پرچم مجموعه مهام موجود بوده و سفارشات چاپ پرچم و پرچم اهتزاز ایران به صورت تحویل فوری قابل عرضه می باشد.

 
 

مجموعه ای از وظایف

 

5/5 - (4 امتیاز)

5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.