پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی رومیزی و ایستاده اصولا در اتاق مدیران، سالن اجلاس و همایشها، جلسات کاری و … مورد استفاده قرار می گیرد.
پرچم ایستاده تبلیغاتی با طرح دلخواه، می تواند شما را نسبت به دیگران متمایز کرده و این اطمینان را داشته باشید که بهتر دیده شوید. پرچم تشریفات علاوه بر پرچم تشریفات تبلیغاتی، دارای دو دسته دیگر پرچم تشریفات ایران و پرچم تشریفات کشورها می باشد.
پرچم تشریفات در اکثریت مراسمات تجاری و اداری، لابی هتل ها، اتاق کنفرانس و … کارایی بسزایی دارد. این پرچم های بزرگ به صورت ایستاده بر روی یک پایه قرار می گیرد و در قسمت های مختلف مکانی قابل قرار دادن است.
پرچم تبلیغاتی تشریفات با ریشه دوزی مناسب در 12 رنگ اصلی متناسب با لوگوی شرکتها، سازمانها و موسسات دوخته می شود.
هر سازمان و شرکت خصوصی و دولتی جهت وجهه و پرستیژ کاری خود نیازمند پرچم های تشریفاتی هستند که علاوه بر رسمیت بخشیدن به محیط، می تواند زیبایی خاصی به چیدمان دکوراسیون شما بدهد.
 

سوالاتی همواره بابت چاپ پرچم تشریفاتی تبلیغاتی در ذهن مشتریان عزیز وجود داشته که به عنوان مثال :

 1. قیمت پرچم تشریفات تبلیغاتی چطوری محاسبه میشه؟
 2. جنس پارچه های پرچم ایستاده تبلیغاتی چیه؟
 3. چاپ پرچم تبلیغاتی ایستاده مدل های گوناگونی داره؟
 4. پرچم تشریفات لمینت و یا پرچم تشریفات مخروطی تبلیغاتی چطوریه؟
 5. نحوه خرید پرچم تشریفات تبلیغاتی چطوریه و برای سفارش این پرچم چه باید کرد؟
 6. ارتفاع پرچم تشریفاتی اختصاصی چقدره؟ و ….

با ما همراه باشید تا جواب تمام سوالات خود بابت پرچم تشریفات با طرح دلخواهتان را از ما بگیرید.

چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

یکی از محصولات پرطرفدار تولید شده در مجموعه چاپ پرچم مهام، چاپ پرچم ایستاده تبلیغاتی می باشد. این مجموعه با بهترین سبک طراحی در زمینه پرچم تبلیغاتی ایستاده و استفاده از با کیفیت ترین پارچه ها جهت تولید پرچم و ریشه دوزی متناسب با پرچم، تا به امروز توانسته رضایت بالای مشتریان عزیز را داشته باشد.

طراحی پرچم تبلیغاتی ایستاده به صورت یکطرفه و دو طرفه قابلیت اجرا دارد. در همین راستا پرچم های یکطرفه قیمت ارزان تری دارند. ابعاد تولید پرچم تشریفات به صورت استاندارد 150*90 سانتی متر می باشد.

ارتفاع پرچم تشریفات به دلیل تنظیم پایه تا حدود 240 سانتی متر قابل تنظیم است.

انواع چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

 1. چاپ دیجیتال یا چاپ سابلیمیشن
 2. چاپ سیلک

انواع چاپ و پارچه جهت تولید پرچم ایستاده تبلیغاتی

 1. پرچم تبلیغاتی ایستاده ساتن مات آمریکایی چاپ دیجیتال
 2. چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی ساتن 9 کیلویی براق چاپ دیجیتال
 3. پرچم تشریفات تبلیغاتی پارچه مخمل چاپ دیجیتال
 4. پرچم ایستاده تبلیغاتی ساتن مات آمریکایی چاپ سیلک اسکرین
 5. پرچم تشریفات تبلیغاتی ساتم 9 کیلویی براق چاپ سیلک
 6. چاپ پرچم ایستاده تبلیغاتی پارچه جیر چاپ سیلک اسکرین
 7. پرچم تشریفات لمینت یا تشریفات مخروطی با طرح دلخواه

ویژگی های پرچم تشریفات تبلیغاتی چاپ دیجیتال

پرچم های چاپ دیجیتال به دلیل تثبیت رنگ با حرارت بر روی پارچه و عدم محدودیت در تعداد رنگ چاپ، بهترین نوع چاپ پرچم محسوب می شود. پرچم تشریفات تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این قابلیت وجود دارد که طرح و آرم شما بدون محدودیت در رنگ و با کیفیتی فوق العاده چاپ شود. پرچم های چاپ دیجیتال دارای ثبات رنگی بالایی می باشند به همین دلیل کاملا قابل شستشو بوده و شما می توانید این اطمینان خاطر را داشته باشید که پرچمی که تهیه می کنید سالها برای شما قابل استفاده خواهد بود.

پرچم تشریفات اختصاصی چاپ سیلک اسکرین

این مدل از چاپ از گذشته تا به امروز پایه اصلی چاپ پرچم بوده است. تا همین چند سال گذشته تمامی پرچم های تولیدی اعم از تشریفات، رومیزی و اهتزاز همگی با چاپ سنتی سیلک تولید می شدند. هنوز هم چاپ سیلک به عنوان پایه چاپ شناخته می شود و عموم پرچم های بزرگ و ابر پرچم ها و همچنین پرچم های مذهبی، پرچم اهتزاز ایران، پرچم های مناسبتی، پرچم اهتزاز تبلیغاتی و همچنین پرچم اهتزاز کشورها و … همگی چاپ سیلک هستند.با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در زمینه چاپ روی پارچه و ورود این تکنولوژی در زمینه تولید پرچم و همچنین وجود برخی محدودیت ها در چاپ سیلک، برخی از محصولات اعم از تشریفات و رومیزی به طور نسبتا کامل از حوضه چاپ سیلک خارج شدند.

 

تولید پرچم ایستاده تبلیغاتی 

تولیدی پرچم مهام با استفاده از بروزترین دستگاه های چاپ و داشتن بستری مناسب جهت تولید انواع پرچم و همچنین استفاده از پارچه های مرغوب و رنگ های با کیفیت، دوام و عمر بالای شما را تضمین می کند. پرچم های تولید شده در مجموعه ما تمامی استانداردهای لازم را پیش رو گذاشته و این اطمینان خاطر به شما داده می شود که محصولات خود را با کیفیتی مناسب و با قیمت ارزان از ما تحویل بگیرید.

پارچه های مناسب جهت تولید پرچم ایستاده

 1. ساتن مات آمریکایی
 2. ساتن 9 کیلویی براق
 3. پارچه مخمل و پارچه جیر

چاپ پرچم تشریفات ساتن

پارچه های ساتن به دلیل بافت ریز تار و پود و همچنین براق بودن پارچه بسته به اینکه ساتن مات باشد یا ساتن 9 کیلویی، بستری مناسب جهت چاپ پرچم دارند. عموم سفارشات پرچم تشریفات و رومیزی تبلیغاتی، ایران و کشورها از پارچه ساتن است.

چاپ پرچم تشریفات مخمل

پارچه مخمل از دیر باز به دلیل لطافت خاص و اعیانی بودن آن مورد علاقه همگان بوده و هست. چاپ مهام این توانایی را داراست که پرچم ایستاده تبلیغاتی شما را با استفاده از پارچه مخمل مرغوب به صورت چاپ دیجیتال تولید کند. اگر به دنبال پرچم تشریفاتی با طرح دلخواه خود هستید که می خواهید خاص و شیک باشد، پرچم مخمل گزینه دلخواه شماست.

مدل های دوخت و برش پرچم تشریفات تبلیغاتی

 1. پرچم تشریفات ریشه دار
 2. پرچم تشریفات لمینت یا پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات تبلیغاتی ریشه دار

این مدل از پرچم تشریفاتی به صورت دو طرفه تولید می شود که وسط آن بسته به رنگ طرح ریشه دوخت می شود. مدل های استاندارد پرچم تشریفات اگر چاپ دیجیتال باشند کاملا قابل شستشو بوده و این اطمینان خاطر را داشته باشید که بعد از هر بار شستشو پرچم، کیفیت آن تغییر نخواهد کرد.

پرچم تشریفات لمینت تبلیغاتی

این مدل از پرچم که با نام پرچم تشریفات مخروطی نیز شناخته می شود به صورت استاندارد یکطرفه بوده و چاپ آن حتما دیجیتال است.

پارچه مورد استفاده برای این مدل از پرچم، پارچه ساتن می باشد که بعد از چاپ طرح، پشت پرچم با لمینت گرم پوشانده می شود. پرچم تشریفات مخروطی این قابلیت را دارد که به صورت سفارشی ریشه دوخت شود اما این مدل در حالت استاندارد بدون ریشه بوده و لبه پرچم با دستگاه لیزر، برش می خورد.

پرچم تشریفات مخروطی تبلیغاتی یکی از محصولات جذاب برای مشتریان ما می باشد که علاوه بر زیبایی، ایستایی پرچم در حالت عادی فوق العاده است. از معایب این پرچم می توان به حساسیت در نگهداری و غیر قابل شستشو بودن پرچم اشاره کرد.

نحوه نصب پرچم تشریفات

در ابتدا پیچ زیر میله پرچم را باز کنید و از زیر کفه پایه پرچم دوباره به خود میله پیچ کنید. در این مرحله پایه پرچم به حالت ایستاده قرار میگیرد. میله پرچم تشریفات به صورت دو تیکه بوده که روی هر قسمت یک پیچ تنظیم وجود دارد. پیچ تنظیم روی میله پایینی جهت تنظیم ارتفاع میله پرچم می باشد آن را باز کنید و بعد از تنظیم ارتفاع محکم ببندید. قسمت کناری پرچم تشریفات جهت نصب روی میله پرچم، دو بند وجود دارد که یکی به حالت حلقه ای بوده که در قسمت بالایی پرچم دوخت می شود که به آن بندیلک هم میگویند و دیگری بند 30 سانتی متری می باشد که قسمت پایین پرچم است. بندیلک را از پیچ تنظیم بالای میله پرچم آویزان کنید سپس پایین پرچم را بکشید و بند پایین را به مرکز میله گره بزنید. سپس پرچم را جهت بهتر دیده شده تنظیم کنید. شرکت تولیدی مهام در راستای کسب رضایت شما از خرید پرچم از این مجموعه، جهت باز نگه داشتن و ایستایی خوب پرچم اقدام به تولید پایه پشت پرچم تشریفات یا به عبارتی پایه نگهدارنده پرچم تشریفات کرده است و شما میتوانید با پرداخت هزینه کم این اطمینان را داشته باشید که پرچم تشریفات خریداری شده شما به طور کامل و استاندارد باز شده و طرح و چاپ ما کاملا نمایان خواهد شد.

قیمت پرچم تشریفات تبلیغاتی

قیمت پرچم ایستاده تبلیغاتی به نوع چاپ، نوع پارچه، نوع دوخت و تعداد سفارش شما متغییر است. پس نتیجه میگیریم که هر پرچم قیمت خود را دارد که شما می توانید با ارتباط با کارشناسان فروش پرچم، قیمت انواع پرچم را به صورت آنی دریافت نمایید.

نحوه خرید پرچم ایستاده تبلیغاتی

خرید پرچم تبلیغاتی ایستاده تنها با یک تماس قابل سفارش است. شما عزیزان بعد از ارتباط با ما و نهایی شدن سفارش، می توانید طرح خود را از طریق ایمیل، واتس آپ و تلگرام برای ما ارسال کنید و این اطمینان را داشته باشید که سفارش پرچم با طرح دلخواه برای شما در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت به دست شما خواهد رسید.

نحوه فروش پرچم تشریفات تبلیغاتی

کارشناسان بخش فروش ما این آمادگی را دارند که اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. بعد از نهایی شدن سفارش، برای شما پیش فاکتور صادر خواهد شد و سفارش شما بعد از پرداخت 50 درصد مبلغ کل فاکتور به عنوان بیعانه ثبت شده و بعد از آن به واحد طراحی پرچم ارجاع خواهد شد و مابقی مبلغ فاکتور بعد از اتمام کار دریافت خواهد شد.

5/5 - (10 امتیاز)

32 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.