ابعاد پرچم رومیزی


5/5 - (1 امتیاز)

پرچم در واقع نشان دهنده هویت و نماد یک شرکت است. سایز پرچم ها با در نظر گرفتن عواملی مانند محل نصب و نوع کارکرد با هم متفاوت هستند.

پرچم در واقع نشان دهنده هویت و نماد یک شرکت است. سایز پرچم ها با در نظر گرفتن عواملی مانند محل نصب و نوع کارکرد با هم متفاوت هستند.  مرکز تخصصی چاپ مهام در زمینه چاپ انواع پرچم فعالیت می کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی در خصوص ابعاد چاپ پرچم رومیزی بپردازیم.

تاریخچه پرچم

در گذشته از پرچم به عنوان نمادی در جنگ ها به کار برده می شد. این پرچم ها نماد همبستگی و اتحاد بودند و برای تضعیف روحیه مبارزان این پرچم ها را به زمین می انداختند و آتش می زدند. آشناترین پرچم در فرهنگ خودمان در شاهنامه درفش کاویان کاوه آهنگر بود که بر علیه ضحاک ساخته شد و بر نوک چوبی بر فراز در آمد تا نمادی از قدرت ایرانیان در مقابل ظلم ضحاک باشد.امروزه مواردی مثل چاپ پرچم اهتزار ، چاپ پرچم تشریفاتی تبلیغاتی و … رواج دارد.

مرکز تخصصی چاپ مهام

چاپ مهام یکی از مجموعه های فعال در زمینه طراحی و چاپ انواع پرچم خصوصا پرچم رومیزی فعالیت می کند. این شرکت با چاپ پرچم نظیر چاپ پرچم رومیزی و ساخت ابعاد پرچم رومیزی بسیار شناخته شده است. به طور کلی، این مجموعه ساخت تولید و چاپ انواع پرچم را انجام می دهد. چاپ مهام در اندازه و ابعاد مشخصی به ساخت پرچم رومیزی نیز می پردازد.

چاپ پرچم رومیزی

یکی از بهترین راه های جلب توجه اطرافیان به لوگو یا برند شرکت شما یا حتی رویدادهای مهم استفاده از پرچم است. در چاپ پرچم رومیزی رنگ به داخل پارچه رسوخ می کند و به این شکل با طراحی بسیار جذاب روی پارچه خودنمایی می کند. شما مشتریان عزیز می توانید با سفارش و خرید پرچم رومیزی با رنگ ها، تصاویر جذاب و منحصر به فرد و هم چنین ابعاد پرچم رومیزی به دلخواه خودتان توجه دیگران را به لوگوی شرکت تان جلب نمایید.

بیشتر بخوانید :  خرید پرچم فلسطین

ابعاد پرچم رومیزی

ابعاد پرچم های مختلف رومیزی در اندازه 30*20 سانتی متر ساخته می شود. یکی از اصلی ترین نمادهای یک شرکت بروی میز مدیر و کارکنان آن است. معمولا شرکت های مطرح و بزرگ، لوگو یا اسم شرکت خود را بروی پرچم چاپ می کنند و روی میز خود قرار می دهند. آن ها با چاپ ابعاد استاندارد پرچم رومیزی و گذاشتن آن در دید مراجعین، عظمت و شکوه برند یا شرکت خود را به رخ می کشند.

انواع پرچم رومیزی

در اصل دو نوع پرچم رومیزی با ابعاد طراحی مختلف وجود دارد که با کیفیت بالایی توسط شرکت چاپ مهام طراحی و چاپ می شود. پرچم رومیزی با ریشه یا معمولی و پرچم رومیزی بدون ریشه یا لیزری.

ابعاد استاندارد در پرچم رومیزی معمولی در صنعت چاپ، سایز انواع پرچم رومیزی 30*20 سانتی متر است که به راحتی روی پارچه های مختلف چاپ می شود و در معرض دید قرار می گیرد. البته ابعاد طراحی پرچم رومیزی بر اساس نیاز مشتریان قابلیت چاپ و تولید را داراست.

چاپ پرچم رومیزی بر روی پارچه ساتن براق یا مات از خدمات مرکز تخصصی چاپ مهام به شمار می رود که ابعاد پرچم رومیزی به دلخواه مشتری ساخته می شود.

شما مشتریان عزیز می توانید برای اقتدار بخشیدن هرچه بیشتر به کسب و کار خود از این روش استفاده کنید. پرچم رومیزی با پایه سنگی شیک و استیل و با رنگ ریشه های متنوع ،از دیگر خدمات چاپ مهام محسوب می شود.

چاپ پرچم رومیزی روی پارچه ساتن

چاپ روی پارچه ساتن شیک و براق با رنگ های شفاف و کاملا اشباع انجام می شود. همان طور که گفته شد، ابعاد پرچم رومیزی در اندازه 30*20 به صورت مستقیم ساخته و چاپ می شود. جنس پایه پرچم رومیزی از سنگ و استیل است و لوگو یا نماد برند شرکت شما به شکل یک رو و دو رو چاپ می شود. قابل ذکر است که تمام پارچه های استفاده شده برای پرچم های رومیزی این شرکت قابل شستشو و بدون آبرفت هستند.

بیشتر بخوانید :  پرچم سازی از گذشته تا به امروز

ابعاد استاندارد و رومیزی ها ال و تی

یکی از جدیدترین مدل های پرچم رومیزی پرچم های ال و تی هستند که ابعاد پرچم رومیزی ال و تی 30*10 سانتی متر است. این پرچم ها ظاهری شیک و عالی دارند و بسیار سبک هستند. به دلیل چشم گیر بودن این پرچم های رومیزی، از دید بصری زیادی برخوردارند و برای محیط های بیزینس و تجارت بسیار ایده آل محسوب می شوند.

قیمت پرچم رومیزی

هزینه چاپ روی پرچم رومیزی بسته به جنس پایه و نوع پارچه قیمت های متفاوتی دارد. هم چنین ابعاد پرچم رومیزی روی قیمت چاپ روی پرچم رومیزی تاثیر می گذارد. پارچه ساتن مات هزینه بیشتری نسبت به پارچه براق دارد.

مرکز تخصصی چاپ مهام همواره در کنار شماست و با چاپ و طراحی اندازه پرچم رومیزی لوگوی شرکت شما را با بهترین کیفیت چاپ می کند. اگر به دنبال روشی برای نشان دادن برند یا لوگوی شرکت خود هستید، می توانید با شماره های داخل سایت ما تماس بگیرید. همکاران ما در قسمت فروش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواند داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.